519 361 240

Výhody budování vlastní kariéry pro Vás

SPLNĚNÍ CÍLŮ

Cílevědomost a vytrvalost u nás přináší za několik let soustavné práce výsledky v podobě vysoce nadstandardních příjmů, které Vám umožní si své sny skutečně plnit. Ať už žít odpovídajícím životním stylem, dobře bydlet nebo jezdit v bezpečných a luxusních vozech prestižních značek, cestovat po světě, sbírat umění, nebo rozvíjet své koníčky, ale především, vytvořit si svou finanční nezávislost.

PRESTIŽ

Stanete se součástí prestižního týmu ZFP. Jako silný a seriózní partner posílíme Vaši startovací pozici. Jsme tu od roku 1995. Jsme největším vzdělávacím a zprostředkovatelským subjektem v zemi. Víme, jak na to. Máme zkušenosti. Naše ekonomické výsledky reprezentují obraty skupiny ZFP GROUP, které se každoročně pohybují v rozsahu půl až jedné miliardy Kč.

VZDĚLÁNÍ

Získáte vzdělávání na vysoké úrovni ve vlastních zařízeních a s minimálními náklady. Zcela unikátní vzdělávací Akademie Vás naučí, jak fungují peníze, rodinné finance, jak nejlépe pojistit svá rizika. Pomůžeme Vám budovat Váš tým, získáte manažerské dovednosti. Máte možnost realizace i na poli lektorském, poskytneme Vám rady, jak přesvědčivě vystupovat a zaujmout vaše posluchače.

VYSOKÉ PŘÍJMY

Budujte si více příjmů najednou! ZFP odměňuje své spolupracovníky vysoce nadstandardně. Za dobu svého působení rozdělila na provizích a odměnách ZFP více než 7 miliard Kč. Kariéra ZFP je víceúrovňová, ale prakticky neomezená. Umožňuje získat příjem z přímých aktivit, ale rovněž si dlouhodobě, díky rozvoji Vašeho týmu, budujete pasivní příjem, který Vám umožní optimalizovat Váš pracovní čas a pokrýt své finanční nároky v době nemoci apod. V součtu to dává vysoce nadstandardní příjem.

FINANČNÍ NEZÁVISLOST

Je u nás dosažitelným cílem. Mnoho úspěšných spolupracovníků, dnes již manažerů a ředitelů, si za více než dvě desetiletí vybudovalo vlastní finanční nezávislost. Je to jejich odměna, splněný cíl. Tohoto cíle dosáhli díky propracovanému systému naší firmy, jehož dodržování vede k jasnému úspěchu.

Můžete toho dosáhnout i Vy!

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍC O KARIÉŘE