ZFP GROUP
Přihlášení

Centrum AKADEMIE v Ostravě zlepšuje komfort pro své klienty

11.06.2014

Nové parkoviště pro klienty a účastníky vzdělávacích akcí Centra AKADEMIE v Ostravě bylo otevřeno ve středu 11. června 2014 v těsné blízkosti budovy na Hrušovské ulici č. 16. Provozovatelem parkoviště je břeclavská společnost ZFP Reality, s.r.o., jejímž jediným společníkem je břeclavská akciová společnost ZFP GROUP.

Od zahájení činnosti dosahuje vzdělávací Centrum AKADEMIE velmi dobrých výsledků v oblasti zvyšování finanční gramotnosti občanů. Za zmínku stojí rovněž výjimečný design budovy postavené v roce 2010, který byl v roce 2011 oceněn 2. místem v soutěži Dům roku v kategorii kancelářských budov.

„Přestože ostravské vzdělávací Centrum AKADEMIE vyškolilo již tisíce účastníků seminářů v oblasti financí a osobnostního rozvoje, pořád jsme ty čtyři roky cítili určitý hendikep v podobě nedostatečné parkovací kapacity v okolí budovy. Dnešním dnem můžeme hovořit o tom, že naše Centrum AKADEMIE poskytuje plný komfort ke školení jednotlivců i korporátních klientů. Při této příležitosti bych rád poděkoval, a to dvakrát. Za prvé lidem v zázemí naší společností za trpělivost při vyjednávání a přípravě celého projektu. A za druhé bych rád poděkoval Dopravnímu podniku města Ostravy za ochotu jednat a směřovat projekt k jeho zdárnému dokončení“, uvedl Martin Micka, člen dozorčí rady společnosti ZFP akademie, a.s.

„Já, jako „domácí“ obyvatelka ostravského Centra AKADEMIE bych ráda řekla, že, spolu s ostatními kolegy z hlavních i strukturních regionálních kanceláří, jsem velmi šťastna, že po letech úsilí nastává doba, kdy účastníci našich vzdělávacích seminářů budou mít dostatek prostoru k parkování. Významně to usnadní i organizaci akcí pro firemní klientelu,“ dodala Zuzana Mikulenková, ředitelka hlavní regionální kanceláře č. 30.

Nově otevřené parkoviště disponuje 46 parkovacími místy a jeho provoz bude regulován závorami u vjezdu. Pro účastníky akcí pořádaných Centrem AKADEMIE bude vjezd bez poplatku na čipovou kartu. Ostatní účastníci zaplatí za parkování 50,- Kč. Budova vzdělávacího Centra AKADEMIE s parkovištěm se nachází v městské části Ostrava-Přívoz na ulici Hrušovská 16, cca 3 min. od D1 sjezd Ostrava-centrum.

Ing. Pavel Pavlík, úsek marketingu a komunikace

marketing@zfpakademie.cz