ZFP GROUP
Přihlášení

IV. ZFP GROUP GOLF CUP letos s celebritami

14.10.2014

Tradiční 4. ročník golfového turnaje ZFP GROUP GOLF CUP se letos konal ve Slavkově u Brna 2. října 2014 na trávnících AUSTERLITZ GOLF RESORTU v těsné blízkosti známého barokního zámku.

Společnost ZFP akademie, a.s., letos uspořádala svůj golfový turnaj na Slavkovském golfovém hřišti. Pozvání přijalo 114 hostů, což už z pouhé sportovní akce dělá i akci společenskou. Organizační tým k turnaji takto přistoupil a letos obohatil golfový turnaj o celebrity z řad sportovního světa i show businessu. Pozvání k moderování turnaje přijala dvojice Gábina Partyšová a Roman Šebrle. Svým vystoupení obohatila přítomné zpěvačka Olga Lounová.
Samotného golfového turnaje se zúčastnilo 76 hráčů. Mezi nimi i Gábina Partyšová a Roman Šebrle. Turnaj zahájil předseda představenstva Ing. Vladimír Kos spolu s místopředsedou představenstva Petrem Sedlákem. Předseda dozorčí rady a zakladatel ZFP Vladimír Poliak na závěr uvítacího ceremoniálu poděkoval přítomným hostům za to, že přijali pozvání na turnaj a popřál jim dobrou hru a zlepšení handicapu. Po cannon startu se hráči vydali na pětihodinové dobývání golfových jamek.

Nezaháleli ani hosté, kteří golf nehrají. Ti se zúčastnili Golfové akademie pod vedením dvou zkušených golfových trenérů. Po tréningu základních úderů si účastníci Golfové akademie vyzkoušeli malý turnaj systémem texas scramble v zámeckém parku proslulého slavkovského barokního zámku.

Po celodenním úsilí na ně čekalo vyhlášení výsledků. Napínavé čekání vyplnila zpěvačka Olga Lounová, která svým zpěvem osvěžila všechny přítomné na těle i na duchu.

K vyhlášení výsledků pozvali moderátoři Gábina Partyšová a Roman Šebrle, Vladimíra Poliaka a Vladimíra Kose a společně s Olgou Lounovou předali turnajové trofeje těm nejlepším v doplňkových soutěžích a hlavních kategoriích. Vítězem turnaje v mužské kategorii se stal Vladimír Poliak. Vítězkou turnaje v ženské kategorii se stala Ingrid Sobotková Poliaková. Připočteme-li, že stříbrnou příčku v kategorii žen obsadila Jarmila Poliaková, stala se rodina Poliakových jasným vyzyvatelem do příštího 5. ročníku golfového turnaje ZFP GROUP.


Oslavy vítězství, vzájemné rozhovory a hodnocení hry, výborný raut, skvělá vína ze Šlechtitelské stanice vinařské z Velkých Pavlovic, to vše za doprovodu břeclavské cimbálky Grácia, zakončily pohodový den na slavkovském golfovém bojišti.

Ing. Pavel Pavlík
Manažer oddělení marketingu a komunikace
marketing@zfpakademie.cz

 

 

Výsledky IV. ZFP GROUP GOLF CUP 2014, AUSTERLITZ GOLF RESORT, 2. 10. 2014
Kategorie muži – HCP 0-18
1. Poliak Vladimír (HCP 15)
2. Balga Miloš (HCP 17,2)
3. Cagaš Pavel (HCP 9,5)
IMG_0302 mu i hcp 1 18
Kategorie muži – HCP 18,1 – 36
1. Kolář Daniel (HCP 20,5)
2. Klouda Michal (HCP 29,5)
3. Urban Michael (HCP 23,5)
IMG_0283 mu i hcp 18 1 36_
Kategorie muži – HCP 37 - 54
1. Kožár Jaroslav (HCP 49)
2. Tomašovič Marko (HCP 37)
3. Urbánek Ladislav (HCP 53)
IMG_0276 hcp 37 54_
Kategorie ženy - HCP 0 -54
1. Sobotková Poliaková Ingrid (HCP 43)
2. Poliaková Jarmila (HCP 24,9)
3. Poliačiková Monika (HCP 39)
IMG_0267  eny_
Doplňkové soutěže
Nearest to pin - ženy
Ing. Poliačiková Monika
Nearest to pin – muži
Ondruš Roman
IMG_0246 nearest to pin_
Longest drive – ženy
Vacková Marcela
Longest drive - muži
Balga Kamil
IMG_0254 longest drive_

HOLE – IN – ONE
bez výsledku


Parková akademie- turnaj na 6. jamek (texas scramble)
Vítězný tým „SHARKS“
ve složení: Ing. Michal Krkoška (SK SRK 1045), Kateřinan Kakalejčíková (GENERALI SK), Radek Němeček (CZ HRK 1), Miroslav Cáb (CZ HRK 1)
IMG_0236  1  golf academie v t zov _