ZFP GROUP
Přihlášení

Obchodní konference SRK/RK v Ostravě představila novinky pro rok 2016

30.10.2015

Řada novinek z oblasti vzdělávání, obchodu a motivace spolupracovníků připravovaných pro rok 2016 byla 29. října 2015 představena účastníkům 6. Obchodní konference SRK/RK v Ostravě. Seminární centrum AKADEMIE přivítalo na 120 vedoucích manažerů, strukturních ředitelů a ředitelů obchodní sítě z České a Slovenské republiky, kteří vyslechli informace o závěrech mimořádné valné hromady ZFP GROUP, a.s.

Majoritní akcionáři ZFP GROUP manželé Poliakovi v úvodu zrekapitulovali závěry mimořádné valné hromady společnosti ZFP GROUP, a.s., která proběhla 23. října 2015 ve Velkých Bílovicích. Patří k nim zejména pravidla pro nákup akcií a změny v orgánech společnosti a v její řídící struktuře.

Moderátor konference Robert Slezák, člen dozorčí rady a ředitel HRK 4, postupně předal slovo představitelům Obchodní rady, nově vzniklého poradního orgánu dozorčí rady, aby přítomné informovali o zásadních změnách v oblasti vzdělávací Akademie ZFP, úvěrů a hypoték, nové obchodní platformy a o motivaci obchodních týmů.

Představené cíle společnosti pro nadcházející období byly přítomnými přijímány s nadšením a očekáváním. V lednu 2016 budou odstartovány dílčí projekty, které významně podpoří aktivity obchodních týmů a vytvoří předpoklad dalšího růstu a prosperity celé skupiny ZFP GROUP. 

Ing. Pavel Pavlík
Úsek marketingu a komunikace
ZFP akademie, a.s.

Poliakovi_na_konferenci
Obchodni_konference_Ostrava_29_ 10_2015
Zobrazit více [JPG; 0,39MB] Zobrazit více [JPG; 0,54MB]