519 361 240

Obchodní konference VIZE 2016+ se špičkovými odborníky

Jan Mühlfeit, Roman Boháček a Marián Fury se setkají s tisícovkou účastníků Obchodní konference VIZE 2016+ ve čtvrtek 28. ledna v Laser Show Hall brněnského Bobycentra. Účast těchto špičkových odborníků v oblasti osobní motivace, managementu, obchodu a marketingu je další výbornou zprávou pro ty, kteří chtějí být úspěšní společně se ZFP.

Představení nové OPEN AKADEMIE, obchodní aplikace UP!, a další novinky doplnili organizátoři akce o oblast osobního rozvoje a efektivity podnikání.

Nové vize, cíle a směry rozvoje ZFP jsou pro účastníky konference skvělou příležitostí ke sdílení společných firemních hodnot. Informace z oblasti osobního potenciálu, efektivity manažerské práce a optimálního cílení obchodních aktivit hlavní témata konference výborně doplňují.

Otevřenost, podpora obchodních týmů a aktivní sdílení informací pro maximální synergický efekt, to jsou témata, o kterých budeme na konferenci hovořit.

Nové směry rozvoje budou zaměřeny na nové technologie podporující vzdělávací a obchodní aktivity společnosti. Představíme Vám také zcela novou obchodní aplikaci UP! a zbrusu novou podobu vzdělávací OPEN AKADEMIE.

marketing@zfpakademie.cz