519 361 240

Obchodní rada ZFP akademie v novém složení

Obchodní rada ZFP akademie bude od ledna 2017 fungovat podle nového modelu a v novém složení. Obchodní rada bude složena ze zakladatelů ZFP Vladimíra Poliaka a Jarmily Poliakové a ředitelů Hlavních regionálních kanceláří, Vladimíra Kose, Roberta Slezáka, Petra Sedláka, Pavla Heče a Michala Očenáška. Tým Obchodní rady dále doplní řediteli HRK vybraní ředitelé nejvýkonnějších SRK, kteří jsou nejúspěšnějšími osobnostmi v oblasti MLM s nejlepšími výsledky v získávání nových základních seminaristů a bodové produkci.

Obchodní rada je poradním orgánem společnosti ZFP akademie. Jejím cílem je přispívat svými podněty a nápady k dosažení společných cílů. Působí na principu dobrovolnosti a bez nároku na odměnu. Nové členy Obchodní rady potvrdilo v jejich funkcích Představenstvo a schválila Dozorčí rada ZFP akademie.

Vedení společnosti v čele s předsedkyní představenstva Jarmilou Poliakovou a předsedou dozorčí rady Vladimírem Poliakem oceňuje dosavadní práci obchodní rady, která se podílela na novém směru otevřené a konstruktivní komunikace s obchodní sítí. Končícím členům patří dík za jejich nápady v budování nových cest k vizím ZFPA.

Novým členům Obchodní rady přejeme mnoho úspěchů v roce 2017.

ZFP akademie, a.s., úsek marketingu a komunikace
e-mail: marketing@zfpakademie.cz