ZFP GROUP
Přihlášení

Skupina ZFP GROUP bilancovala rok 2013

16.06.2014

ZFP akademie dosáhla obratu 1,245 mld. korun Valné hromady společností působících pod značkou ZFP GROUP, a.s., proběhly dne 5. 6. 2014 ve Velkých Bílovicích. Význam výročních jednání akcionářů umocnily historické prostory Vily Jarmily. Valná hromada společnosti ZFP GROUP, a.s., byla završením jednání valných hromad dceřiných společností sdružených pod ZFP GROUP, tj. společnosti ZFP akadémia, a.s., ZFP akademie, a.s., ZFP Reality, s.r.o., ZFP Makléř, s.r.o. a InWeb, a.s.
Účastníci řádných valných hromad, akcionáři společností, si vyslechli zprávy představenstev, auditorů a dozorčích rad, jejichž hlavním sdělením bylo, že společnosti v roce 2013 hospodařily řádně se svěřenými prostředky akcionářů. Výsledky hospodaření byly řádně auditovány a ověřeny dozorčími radami společností.
Obchodně nejvýznamnějších výsledků dosáhly společnosti ZFP akademie, a.s. (ZFPA ČR) a společnost ZFP akadémia, a.s. (ZFPA SR). Obě společnosti, působící v České a Slovenské republice na trhu finančního vzdělávání a zprostředkování finančních produktů, dosáhly dobrých hospodářských výsledků, do kterých se pozitivně promítly obchodní výsledky. Z nich vyplývá, že obě společnosti patří na přední místa v oblasti svých činností v Česku i na Slovensku.
Po započtení obchodních výsledků roku 2013 dosáhla společnost ZFP akademie, a.s., v České republice za rok 2013 obratu ve výši 1, 245 miliardy Kč a společnost ZFP akadémia, a.s., dosáhla na Slovensku v přepočtu na Kč obratu ve výši 99,1 milionů Kč.
Historicky, od svého založení v roce 1995 (ZFPA ČR) a v roce 2000 (ZFPA SR), dosáhly obě společnosti v rámci území Česka a Slovenska k datu 31. 12. 2013 následujících obchodních výsledků.

Základní vzdělávací semináře absolvovalo 294.557 občanů.
Společnosti zprostředkovaly 3.605.070 smluv.
Počet obchodních zástupců dosáhl 101.040 osob se smlouvou o obchodním zastoupení.

Na území ČR a SR působí 85 kontaktních pracovišť (hlavní regionální kanceláře, strukturní regionální kanceláře nebo regionální kanceláře).

Pavel Pavlík, marketingový manažer, e-mail: marketing@zfpakademie.cz