519 361 240

V budově ZFP Investments Florence Office Center proběhne unikátní rekonstrukce sídla KPMG za provozu

2014florenc-office-center-04

Dobrou zprávou pro ZFP GROUP je, že se tuzemští investoři ze společnosti ZFP Investments stali vítězi boje o sídlo jedné z největších poradenských firem KPMG. Konzultanti se totiž rozhodli zůstat v budově administrativního centra Florence Office Center v Praze na Florenci během rekonstrukce. Budova patří do portfolia ZFP podnikatele Vladimíra Poliaka.

Rozhodnutí zůstat v kancelářích naproti hotelu Hilton znamená pro poradce a auditory v českých podmínkách unikátní experiment. Rekonstrukce kanceláří se totiž odehraje za plného provozu. V Česku je tento postup unikátní. „Jde o ideální lokalitu. Máme tu velmi dobrou dostupnost, díky poloze budovy jsme dobře vidět a okolí nabízí dostatečnou hotelovou i konferenční kapacitu,“ zdůvodnil volbu Pavel Kliment, partner KPMG Česká republika. V budově o kancelářské ploše deset tisíc metrů čtverečních pracuje sedm set lidí. Stavební práce mají začít příští rok.

Čtete více:
http://zpravy.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/kravataci-budou-rok-na-stavenisti-kpmg-predela-prazskou-centralu-za-provozu-1326627

 

 ZFP akademie, a.s., úsek marketingu a komunikace
e-mail: marketing@zfpakademie.cz