ZFP GROUP
Přihlášení

ZFP akadémia, a.s., otevřela své centrum v Holíči

03.06.2014

V pondělí 2. června otevřela své brány centrála společnosti ZFP akadémia, a.s., v Holíči. Na adresu Námestie mieru 4 se vrací po dvou letech provozování sídla v centru Bratislavy.

2. 6. 2014, Holíč 

„Vzhledem k tomu, že současnou prioritou naší společnosti je poskytovat špičkový servis úspěšným obchodníkům po celém Slovensku, který předpokládá přesuny materiálů a tiskovin, včetně potřebné parkovací kapacity, padlo toto racionální rozhodnutí a centrála se vrací do vlastních prostor v Holíči, které tyto požadavky splňují,“ uvedl při slavnostním přestřihnutí pásky předseda dozorčí rady společnosti, pan Vladimír Poliak. Jedná se o strategické místo, které se nachází zároveň nedaleko sídla centrály české části společnosti ZFP akademie, a.s.


Nově rekonstruované sídlo společnosti je situováno na centrálním holičském náměstí. Jeho vlastní prostory jsou umístěny v bývalé bankovní budově pocházející ze třicátých let minulého století. Součástí objektu je i dvorní trakt se zahradou a parkovištěm. Mnozí manažeři obchodní sítě po prohlídce nového sídla ocenili nejen možnost pohodlného parkování, ale i uspořádání motivačních setkání se svými týmy v podloubí s přilehlou zahradou.  

Pavel Pavlík,
marketingový manažer