ZFP GROUP
Přihlášení

ZFP AKADEMIE HOSTEM SNĚMU HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČR

01.06.2015

Hostem sněmu Hospodářské komory České republiky (HK ČR) konaného 28. května 2015 v pražském TOP Hotelu byla společnost ZFP akademie, a.s., (dále jen ZFPA). V roli partnera HK ČR se sněmu zúčastnili zástupci společnosti v čele s předsedou představenstva Ing. Vladimírem Kosem. Ve společnosti prezidenta republiky Miloše Zemana, předsedy vlády Bohuslava Sobotky a ostatních významných hostů z řad členů vlády a představitelů parlamentních stran, vyslechli hlavní projev prezidenta HK ČR Vladimíra Dlouhého a účastnili se dílčích diskuzí a separátních jednání s představiteli oborových komor sdružených pod HK ČR.

Z projevů, které zazněly od řečnického pultu z úst delegátů sněmu z řad členů HK ČR, vyplynuly výzvy k urychlenému řešení problémů provázející podnikatelskou obec a k nastavení vyšších jistot a stability právního a podnikatelského prostředí v ČR. „Obnovme diskuzi o klíčových reformách, jako jsou reformy zdravotního a důchodového systému,“ vyzval přítomné představitele státní moci prezident HK ČR Ing. Vladimír Dlouhý.

Pro společnost ZFP akademie, a.s., je účast na celostátním sněmu HK ČR velmi důležitá. Je zajímavým exkurzem do prostředí firem a podnikatelů. Pro nás coby oficiální partnery hospodářské komory pro oblast vzdělávání a lidských zdrojů je možnost naslouchat velkým firmám i středním podnikatelům příležitostí k bližšímu pochopení jejich potřeb i potřeb jejich zaměstnanců,“ uvedl Vladimír Kos.

Ing. Pavel Pavlík
manažer marketingu a komunikace
ZFP akademie, a.s.

tiskova_zprava
partneri
Čtěte více [PDF; 0,76MB] Čtěte více [PDF; 0,74MB]