ZFP GROUP
Přihlášení

ZFP akademie jmenovala nové vedení

17.12.2015

Novou předsedkyní představenstva společnosti ZFP akademie, a.s., byla zvolena paní Jarmila Poliaková. S účinností od 1. ledna 2016 vystřídá ve vedení dosavadního předsedu představenstva pana Vladimíra Kose, který společnost řídil od listopadu 2013. Zároveň rozhodlo představenstvo ZFP akademie o jmenování pana Zdeňka Koplíka do pozice generálního ředitele společnosti.
Paní Jarmila Poliaková je zakladatelkou společnosti Z F P s. r. o., kterou spolu se svým manželem Vladimírem Poliakem založili 1. dubna 1995. Již v době svého založení se firma zaměřila na finanční vzdělávání a zprostředkování. Od počátku činnosti se aktivně věnovala budování unikátního systému vzdělávání, který v České republice nemá obdoby. Během svého působení ve společnosti ZFP akademie, a.s., prošla paní Poliaková kontrolními a řídícími funkcemi v dozorčí radě a v managementu. V současné době zastává pozici ředitelky vzdělávání a od 1. ledna 2016 se ujme také své nové funkce předsedkyně představenstva.

Pan Zdeněk Koplík působí ve společnosti ZFP akademie od roku 2008. Od svého vstupu do společnosti zastával funkci člena představenstva a vedoucího oddělení reklamací a evidence. Od roku 2014 zastává funkci provozního ředitele a v nové funkci generálního ředitele začne působit rovněž od 1. ledna 2016.

„Vzhledem k tomu, že v roce 2016 dojde ke zcela zásadním změnám v systému vzdělávání, zvolilo představenstvo ze svého středu osobu nejpovolanější, kterou Jarmila Poliaková zajisté je. Rád bych poděkoval Ing. Vladimíru Kosovi za jeho úspěšnou dvouletou misi na postu předsedy představenstva a popřál mu v působení v dozorčí radě a v budování jeho obchodního týmu a hlavní regionální kanceláře hodně dalších úspěchů. Novému vedení přeji, aby se mu podařilo úspěšně navázat na práci Ing. Kose a splnit vize a cíle pro nastávající období,“ řekl Vladimír Poliak při představení nového představenstva a generálního ředitele.

Změny ve vedení společnosti schválila mimořádná valná hromada ZFP akademie, která proběhla 23. října 2015. Na rozhodnutí akcionářů navázalo také nové složení představenstva, které bude pracovat od 1. ledna 2016. 


Orgány společnosti ZFP akademie od 1. ledna 2016


Dozorčí rada

Vladimír Poliak, předseda
Petr Sedlák, místopředseda
Vladimír Kos, člen
Robert Slezák, člen
Michal Poliak, člen
Lenka Grofová, členka


Představenstvo

Jarmila Poliaková, předsedkyně
Zdeněk Koplík, 1. místopředseda a generální ředitel
Jana Juřenová, 2. místopředsedkyně
Anna Slámová, členka

Dušan Friedl, člen

 

Pavel Pavlík
Úsek marketingu a komunikace
ZFP akademie, a.s.