519 361 240

ZFP akademie mění vizuální styl kanceláří

29.08.2016

Břeclav

Zbrusu nové prostory recepce v moderním designu slavnostně otevřeli manželé Poliakovi v centrále společnosti ZFP akademie, a.s., v Břeclavi. Učinili tím první krok k realizaci nového vizuálního stylu kanceláří ZFP. Postupně tak projdou přeměnou vybrané regionální kanceláře po celé republice.

Na slavnostním otevření nových prostor recepce centrály společnosti se sešli zástupci z obchodní sítě, dceřiných společností a zaměstnanci back office. Manželé Poliakovi, zakladatelé ZFP, společně přestřihli pásku a předali do užívání nové prostory, které se nemění pouze svým moderním designem, ale především svým posláním.

„Smyslem renovace těchto prostor je dát jim nové poslání, nový charakter. Chceme vytvořit obchodní prostory pro styk s obchodní sítí i veřejností. Nové prostory vybudované podle nejnovějších poznatků ergonomie a designu spolu s moderním technickým vybavením přispějí k vyšší kvalitě a rychlosti zpracování obchodní produkce. Nový vizuální styl spolu se špičkovým designem odráží současné pojetí společnosti ZFP, kterým se chce ubírat i v budoucnu. Moderní styl, nekomplikovanost, přímá komunikace a špičková kvalita. To jsou hodnoty, na kterých budujeme budoucnost ZFP“, uvedli manželé Poliakovi při slavnostním otevření.

Rekonstrukce prostor proběhla v rekordně krátké době tří měsíců od projektu po otevření. V rámci stavebních úprav byla vybudována i nová jednací místnost s videokonferencí. Nové prostory byly designově upraveny podle návrhů společnosti Form Design. Tato firma rovněž dodala nábytek a ostatní vnitřní vybavení. Stavební část zajistila firma Osička. V prostorách nové recepce bude působit oddělení pořizování dat, ve kterém bude probíhat zpracování obchodní produkce. Do běžného provozu budou nové prostory uvedeny 1. září 2016.

ZFP akademie, úsek marketingu a komunikace

marketing@zfpakademie.cz

fin-st-h-n-p-sky_1