519 361 240

ZFP akademie nakročila k dalším úspěchům

Obchodní konference VIZE 2016+ představila cestu k úspěchu se ZFP. Skvělé setkání tisícovky spolupracovníků ZFP akademie proběhlo 28. ledna v brněnském Bobycentru. Obchodní konference VIZE 2016+ umožnila všem přítomným společně sdílet nové vize a cíle, které si společnost ZFP akademie klade do dalšího dvacetiletí svého působení.

Účastníci se seznámili s novými možnosti a novinkami v oblasti vzdělávání, osobnostního růstu a seberealizace. Nové období rozvoje bude zaměřeno na podporu obchodních týmů, moderní technologie podporující vzdělávání a rozvoj obchodních aktivit společnosti. Přítomným byla představena zcela nová OPEN AKADEMIE ZFP, nový základní seminář a nová obchodní aplikace UP! Všechny tyto novinky mají společného jmenovatele v podobě jednoduchosti a srozumitelnosti.

Hosty konference byli i významní a úspěšní lidé zabývající se lidským potenciálem, motivací a managementem. Jan Mühlfeit, Roman Boháček a Marián Fury přinesli účastníkům spoustu inspirace a nových pohledů na otázky vlastní seberealizace a úspěšného podnikání.

Vrcholem konference bylo vystoupení zakladatelů ZFP manželů Poliakových. Jejich otevřené vyjádření odhodlanosti budovat a rozvíjet společnost s novými myšlenkami a vizemi, bylo pro přítomné velkým povzbuzením a motivací k novým cílům a aktivitám v jejich podnikání.

Záznam z této klíčové události roku je ke zhlédnutí na Extranetu ZFP.

marketing@zfpakademie.cz