519 361 240

ZFP akademie podpořila Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci

Více než 170.000,- Kč darovala Jarmila Poliaková, zakladatelka ZFP a předsedkyně představenstva společnosti ZFP akademie, a.s., Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci. Dar pro nadaci převzal z jejích rukou Ondřej Brzobohatý.

Darovaná částka je výsledkem sbírky, která se konala při příležitosti oslavy životního jubilea paní Jarmily Poliakové v sobotu 16. dubna 2016 ve Velkých Bílovicích. Zúčastnilo se jí na 300 hostů.

Jsem velmi ráda a vážím si toho, že mé přání bylo mými přáteli tak vstřícně pochopeno. Při příležitosti svého životního jubilea jsem chtěla obdarovat někoho, kdo skutečně potřebuje naši pomoc. Seniory pokládám za nejohroženější skupinu našich spoluobčanů. Částí společnosti jsou pokládáni za nepotřebné a dochází k jejich izolaci. Stáří se ale dříve nebo později dotkne nás všech, proto je potřebné o tomto tématu hovořit a seniory podporovat. Proto v ZFP akademii učíme účastníky našich vzdělávacích seminářů jak si tvořit finanční rezervy ve všech fázích života. Děkuji všem, kteří na Nadaci Krása pomoci finančně přispěli“, uvedla Jarmila Poliaková.

 

ZFP akademie, a.s.
Úsek marketingu a komunikace
Pavel Pavlík, manažer pro marketing a komunikaci
marketing@zfpakademie.cz