519 361 240

ZFP akademie spustila centrální zpracování produkce

Za přítomnosti Jarmily Poliakové, předsedkyně představenstva ZFP akademie a zakladatelky ZFP, byl 1. září 2016 v centrále společnosti ZFP akademie, a.s., spuštěn do ostrého provozu centrální systém zpracování produkce zprostředkovaných smluv. Svůj provoz otevřelo pracoviště pořizování dat v nově upravených prostorách recepce centrály v Břeclavi. V rámci zkvalitnění servisu pro spolupracovníky z obchodních týmů a klienty se budou do systému centrálního pořizování elektronických dat ze zprostředkované produkce postupně do 1. prosince 2016 zapojovat Hlavní regionální kanceláře ZFP akademie z celé republiky.

„Postupným zavedením centrální registrace smluv sledujeme zvýšení komfortu při zpracování produkce. Jedná se zejména o zkrácení doby na cestě od zprostředkování smlouvy až po předání dat obchodním partnerům. To je základní předpoklad pro další zvyšování kvality servisu,“ uvedla při spuštění provozu nového pracoviště Jarmila Poliaková.

Kancelářemi, jejichž produkce je již zpracovávána na nové pracovišti, jsou Hlavní regionální kancelář (HRK) č. 4 ředitele Roberta Slezáka z Ostravy a břeclavské Hlavní regionální kanceláře č. 900, ředitele Vladimíra Poliaka a HRK č. 90, ředitele Michala Očenáška.
Jako první předala produkci za HRK č. 90 Jana Bílková z Břeclavi. Z Ostravy poté přivezl smlouvy za HRK č. 4 Vlastimil Rotrekl ze Seminárního centra Akademie.

ZFP akademie, úsek marketingu a komunikace

marketing@zfpakademie.cz