ZFP GROUP
Přihlášení

ZFP Golf Cup a afterparty s „Vinaři“

13.10.2015

Hall-In-One: Audi Q3 za milion korun jako hlavní cena golfového turnaje, který zaštítili manželé Poliakovi. Tradiční turnaj 5. ZFP Golf Cup 2015 se odehrál v areálu Golf Resort Austerlitz ve Slavkově u Brna. Následovala afterparty s „Vinaři“ v André.

Nedaleko barokního zámku Slavkov jsme se 8. října setkali na letošním jubilejním pátém golfovém turnaji, pořádaném společností ZFP Group. Celou akci moderoval známý herec ze seriálu TV Prima Vinaři Pavel Nečas. Přátelské uvítání více než stovky pozvaných hostů z řad hlavních a strukturních regionálních kanceláří a obchodních partnerů proběhlo během dopoledních hodin v prostorách haly Club Housu.
Turnaj zahájili manželé Poliakovi v doprovodu moderátora Pavla Nečase a s přípitkem burčáku ze Šlechtitelky všem popřáli úspěšnou hru. Poté se hráči ve flightech přesunuli na rozlehlý green ke svým jamkám. Letošní hlavní cenou v soutěži Hall-In-One byl automobil Audi A3 za milión korun, který věnoval pan Vladimír Poliak. Výhra nadšeným golfistům přesto odolala. Zájemci o golfovou akademii měli možnost seznámit se s golfem pod vedením profesionálních instruktorů. Během dne se o golfisty staral organizační tým a obstarával jim občerstvení.
Turnaj završilo slavnostní vyhlašování vítězů. Ceny vítězům předali Vladimír Poliak a Pavel Nečas, který tento sváteční okamžik vtipně komentoval. Závěr setkání v Club Housu patřil příjemné hudbě v podání zpěvačky známé kapely Větry z jihu, skvělé Dáši Kučerové, v doprovodu DJ Vlastíka Němečka.

Následující afterparty ve stylu „Vinařů“ pokračovala v prostorách penzionu André, kam se po skončení golfového turnaje část hráčů přemístila. Atmosféru na Šlechtitelské stanici vinařské ve Velkých Pavlovicích zpříjemnili známí herci a reportéři z TV Prima. Večer moderovala Mahulena Bočanová společně s Pavlem Nečasem. Příjemná byla také společnost moderátorek Sandry Parmové a Evy Perkausové, nechyběli ani Michal Janotka nebo zpěvák Milan Vojtko. Hosté si v doprovodu pana Poliaka prohlédli nedalekou výrobní halu Šlechtitelky, kde ochutnali mladé víno. Po návratu na party následovala prohlídka interiérů penzionu André a vinných sklepů rodinného vinařství Poliak s ochutnávkou vynikajících vín a bohatého občerstvení. Při této příležitosti byl Pavel Nečas alias „Patrik Tauš“, policista z Vinařů, slavnostně pasován manželi Poliakovými za „Tvář Šlechtitelky“.

Golfový den a afterparty s „Vinaři“ se i přes chladnější počasí vyvedly a už teď se všichni těšíme na další ročník.

Leona Nagy

Úsek marketingu a komunikaceVítězové golfového turnaje a doplňkových soutěží:

kategorie muži HCP 1-18
1. Vít Kouřil
2. Pavel Cagaš
3. Hynek Opluštil

kategorie muži HCP 18,1 – 36
1. Daniel Kolář
2. Branislav Buštík
3. Pavel Němec


kategorie muži HCP 36,1 – 54
1. Radek Kučera
2. Jakub Tomoszek
3. Miroslav Kožár

kategorie ženy HCP 1 – 54
1. Ingrid Poliaková - Sobotková
2. Eva Slezáková
3. Jarmila Poliaková

soutěž Longest drive muži
Pavel Němec

soutěž Longest drive žena
Eva Slezáková

soutěž Nearest to Pin
Pavel Cagaš