519 361 240

ZFP GROUP odstartovala nové úspěchy

Ve skvělé atmosféře proběhla 25. ledna 2017 obchodní konference ZFP GROUP START 2017. Tisícovce spolupracovníků ZFP z České a Slovenské republiky představila skupinu ZFP GROUP v nových souvislostech. Na setkání v Laser Show Hall Hotelu Bobycentrum v Brně vystoupili manželé Poliakovi, zakladatelé ZFP spolu s nejúspěšnějšími osobnostmi ZFP. Společně představili přítomným cestu k úspěchu a finanční nezávislosti.

V první části akce vystoupili ředitelé hlavních regionálních kanceláří. Podělili se o své zkušenosti a rady a představili své úspěšné obchodní týmy. Talk show zakladatele ZFP Vladimíra Poliaka a obchodního ředitele Michala Očenáška přiblížila přítomným začátky ZFP. Připomenula význam Multi Level Marketingu jako základu úspěchu společnosti, na kterých ZFP stojí a díky kterému dosahuje neustále nových úspěchů.

Druhá polovina setkání pokračovala kompletní přehlídkou společností skupiny ZFP GROUP. Slavnostní součástí programu se stal křest nové společnosti ZFP Gold, a.s., která byla oficiálně spuštěna do provozu. Poté již všichni účastníci s napětím očekávali vyhlášení vítězů motivačních soutěží vypsaných manžely Poliakovými, které proběhly v posledním čtvrtletí roku 2016. Šest nejlepších strukturních regionálních kanceláří získalo pro své týmy pobyty ve Vile Kláře ve Vysokých Tatrách, v penzionu André ve Šlechtitelské stanici vinařské Velké Pavlovice a v Hotelích AKADEMIE.

Vrcholem večera se stalo slavnostní vylosování šesti nejlepších individuálních obchodníků, kteří získali let do USA na Floridu! Budou hosty manželů Poliakových v jejich rezidencích v Naples.

V závěru oficiální část konference představili manželé Poliakovi motivaci lektorů a obchodníků na rok 2017. Spolu s představiteli statutárních orgánů ZFP GROUP na závěr poděkovali všem přítomným za jejich spolupráci a popřáli jim mnoho úspěchů na cestě budování silné společnosti a společného úspěchu.

Večerní After Party zahájilo vystoupení taneční skupiny BALANC. Zábava pokračovala skvělým koncertem kapely SLZA, kterou vystřídal DJ Schafff.

ZFP akademie, a.s., úsek marketingu a komunikace
e-mail: marketing@zfpakademie.cz