519 361 240

ZFP realitní fond opět rozšířil portfolio nemovitostí

Tulipan Park Ostrava je nová nemovitost, o kterou rozšířil ZFP realitní fond v březnu tohoto roku své portfolio nemovitostí. Jedná se v pořadí již o čtvrtou akvizici realitního fondu. Nový nákup lukrativní nemovitosti umožnil další růst realitního fondu. Celkový objem investic ZFP realitního fondu činil k 18. březnu 2016 celkem 3, 127 miliardy Kč.

tulipan_park_ostrava_2

Multifunkční sklad Tulipan Park Ostrava se nachází v Ostravě-Přívozu, pouhé 2 km od centra Ostravy, v lokalitě s vynikající dopravní obslužností. V bezprostřední blízkosti je sjezd z dálnice D1, která umožňuje rychlé spojení mezi Prahou, Brnem a Polskem. Areál sousedí s ostravským hlavním vlakovým nádražím.

Tulipan Park Ostrava je moderní areál určený pro logistiku a lehkou výrobu. Průmyslový park se skládá ze tří hal, které byly dokončeny v letech 2009 a 2011. Pronajímatelná plocha těchto hal činí téměř 20 tisíc m2 a další 4 tisíce m2 tvoří vnější zpevněné plochy. Plocha celého areálu představuje přes 40 tisíc m2. Mezi nájemce patří společnosti Erwin Quarder, WAVIN Ekoplastik s.r.o., CERVA EXPORT IMPORT, T.A.T., TRUCK FILTER, Danielson a KOELNER.

 

ZFP INVESTMENTS

zfp-investments-small

 

 

ZFP Investments, investiční společnost, a.s., je česká investiční společnost, která vznikla strategickým spojením potenciálu dvou úspěšných společností působících na českém a slovenském finančním trhu. Jedná se o slovenskou investiční společnost IAD Investments a českého investičního zprostředkovatele ZFP akademie. Společnost ZFP Investments tak v sobě spojuje zkušenosti v oblasti správy aktiv i v oblasti finančních služeb. Více informací o společnosti naleznete na www.zfpinvest.com.

AKCIONÁŘI SPOLEČNOSTI ZFP INVESTMENTS

iad

 

 

Společnost IAD Investments, správ. spol., a.s., byla založena v roce 1991 a je nejstarší nezávislou investiční společností na Slovensku. Nabízí investiční produkty: podílové fondy, spořicí programy a služby individuální správy aktiv. Je členem Slovenské asociace správcovských společností a Asociace pro kapitálový trh České republiky. Spravuje majetek v celkové hodnotě více než 350 milionů EUR. Společnost je součástí finančního holdingu Pro Partners Holding, a.s. Více informací o společnosti naleznete na www.iadinvest.com.

zfp

 

 

Společnost ZFP akademie, a.s., patří v rámci České republiky k nejvýznamnějším účastníkům finančního trhu a její historie sahá až do roku 1995. Za dobu své existence postupně získala desítky tisíc obchodních zástupců a zprostředkovala více než 3 miliony smluv. Po dobu své dvacetileté existence trvale zaujímá přední postavení na trhu zprostředkování finančních produktů. Se společností IAD Investments spolupracuje od roku 2010. Je členem Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR (AFIZ). Více informací o společnosti naleznete na www.zfpa.cz.