ZFP GROUP
Přihlášení

ZFP REALITNÍ FOND ROZŠIŘUJE SVÉ PORTFOLIO O DALŠÍ VÝZNAMNOU NEMOVITOST!!!

04.03.2015

ZFP realitní fond obhospodařovaný společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s., úspěšně dokončil jednání se společností TREI Czech Republic vedoucí k uzavření kupní smlouvy ohledně koupě logistického areálu Penny Market Distribution Center v Radonicích u Prahy. Tato nemovitost je hlavním distribučním centrem a sídlem ředitelství obchodního řetězce Penny Market v České republice a zahrnuje celkovou plochu o výměře 40.152 m2.

Obchodní řetězec Penny Market je součástí nadnárodní obchodní skupiny REWE Group, jedné z největších obchodních společností na světě, provozující síť maloobchodních supermarketů. V České republice vedle prodejen Penny Market vlastní síť prodejen Billa. Oba tyto obchodní řetězce u nás provozují celkem 549 prodejen a supermarketů a zaměstnávají na 13.000 zaměstnanců.  

Logistický areál bude součástí portfolia ZFP realitního fondu, obhospodařovaného investiční společností ZFP Investments. ZFP realitní fond je speciální nemovitostní fond s podílovými listy pro širokou veřejnost, vznikl v červnu 2013. Díky strategické spolupráci akcionářů v současné době majetek ZFP realitního fondu představuje více než 1,6 miliardy Kč. ZFP realitní fond se tak řadí k nejúspěšnějším realitním fondům v České republice.

"Jsme velmi potěšeni, že se nám po dlouhém hledání podařilo najít a získat tak atraktivní nemovitost v českých korunách. Portfolio ZFP realitního fondu bude rozšířeno o velmi kvalitní projekt s vysoce bonitním nájemcem a s pozoruhodným potenciálem”, řekl Peter Lukáč, místopředseda představenstva ZFP Investments.

marketing@zfpakademie.cz


zfp_fond_1
Čtěte více [PDF; 0,48 MB]