ZFP pomáhá

Pomáhejte s námi díky našim dvěma transparentním účtům určeným na pomoc lidem v nouzi

Transparentní účet ZFP akademie, a.s.

Číslo účtu: 9112332/0800
Pro přeshraniční platební styk platí mezinárodní číslo účtu (IBAN) : CZ31 0800 0000 0000 0911 2332

QR kód ZFPA

Transparentní účet SK VlaJka z.s.

Číslo účtu: 6013409339/0800

QR kód vlajka

O nás

Skupina ZFP GROUP se zaměřuje především na oblast finanční gramotnosti a zprostředkování finančních produktů v České republice a na Slovensku. Historie značky ZFP sahá až do roku 1995, kdy jsme založili první společnost ZFP s.r.o. Našim posláním je nejen vzdělávání veřejnosti ve financích, ale také podpora dobročinných projektů, které mají smysl. V průběhu let jsme pomohli již desítkám organizací či jednotlivců.

Impuls k založení transparentních účtů přišel na konci června roku 2021, kdy zasáhla převážně jižní Moravu katastrofa způsobená výskytem tornáda a nebezpečné bouřky. Rodinám ze zasažených oblastí jsme poskytli možnost ubytovat se na našem Hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích a se stavebními firmami jsme zahájili jednání o materiální pomoci. Peněz však bude potřeba ještě mnoho, a proto jsme se rozhodli oslovit naše kolegy, spolupracovníky a obchodní partnery s prosbou o finanční pomoc, konkrétně o příspěvky na transparentní účty.

Částka každým dnem stoupá. I díky vám můžeme pomoci na více místech!

Koho podpoříme?

Momentálně je pomoc směřována osobám z oblastí zasažených tornádem na jižní Moravě. Je nám velice líto, že se tato hrozivá situace nevyhnula ani našim klientům, zaměstnancům a spolupracovníkům. V prvotní fázi tak podpoříme rodiny z našeho okolí, které nemají střechu nad hlavou nebo potřebují své poničené domy opravit do obyvatelného stavu.

Díky transparentnosti účtů máme přímý dohled nad konkrétními finančními příspěvky a jejich užití. O konkrétní podpoře se tak vždy dozvíte nejen na webových stránkách ZFP pomáhá.