ZFP pomáhá

ZFP pomáhá

#zfppomaha

Hiporehabilitační centrum Kostice

koně

Centrum volného času Kostice z.s. je jediné certifkované hiporehabilitační centrum na Břeclavsku, Hodonínsku a blízkém okolí, věnující se dětem s různými druhy tělesných i mentálních hendikepů či jiným znevýhodněním. Mimo hiporehabilitace se věnují také jezdeckým kroužkům a dávají tak možnost dětem smysluplně trávit volný čas na čerstvém vzduchu, posilovat tělo i ducha a získávat zkušenosti v péči o zvířata.

Koním se snaží dopřát co nejlepší komfort, jelikož jsou pro jejich práci ti nejdůležitější. V současnosti však nemají pro koně přístřešek, do kterého by se mohli v nepříznivém počasí schovat a odpočinout si. Tento problém nastává jak za deště, sněhu, tak i v létě, kdy jsou velká horka a koně se nemohou schovat do stínu. Kdyby se podařilo na pastvině postavit plachtový přístřešek, jehož cena činí 100 000 Kč, velmi by se ulevilo nejen koním, ale i personálu, který za deště chodí koním alespoň měnit deky a v létě je ochlazovat.

Projekt můžete podpořit zasláním finanční podpory na účet SK Vlajka 000000-6013409339/0800, VS 3456, do poznámky HIPOREHABILITACE.

Podpořte projekty

Pomáhejte s námi díky našemu transparentnímu účtu určenému na pomoc lidem v nouzi

Hiporehabilitační centrum Kostice

Číslo účtu: 6013409339/0800

VS: 3456

Poznámka: HIPOREHABILITACE

qr kód transparentní účet hiporehabilitace