519 361 240

Motorest NAHÁČ opět otevřen

Motorest NAHÁČ je opět v provozu. Po měsících rekonstrukce dálničního mostu na D1 v úseku Chocerady znovu ožila legenda mezi dálničními motoresty, kterou najdete na 29 km od Prahy na Exitu 29A. Klasická česká kuchyně, čisté prostředí a dětské hřiště se skákacím hradem přivítá své návštěvníky na strategickém místě necelou půl hodinu před Prahou na cestě z Brna.

Motorest nabízí své služby všem skupinám návštěvníků. Manažeři a cestující obchodní zástupci ocení klimatizované prostory restaurace a bezplatné wi-fi připojení k internetu. Rodiny s dětmi uvítají nekuřácké prostředí nebo prostornou terasu s dětským hřištěm a skákacím hradem. Dle posledních trendů „family friendly“ je samozřejmostí také přebalovací pult nebo dětská sedačka. Pro milovníky dobrého vína je k dispozici vinotéka s nabídkou skvělých moravských vín ze Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice, finalisty soutěže Vinař roku 2015.

V prostorách Motorestu Naháč je k dispozici 80 míst k sezení a 30 míst na venkovní terase. Základní nabídku služeb představuje skvělá kuchyně. Teplé a studené pokrmy tvoří převážně „česká klasika“ v moderní úpravě za použití nemodernější kuchyňské technologie. Nabídku doplňuje výborná káva a široká škála chlazených nápojů.

Stylově čistá architektura a moderní design interiéru spolu s čistým prostředím podtrhují osvěžující dojem z návštěvy motorestu. Provozovatelem Motorestu Naháč je společnost ZFP Hotely patřící do skupiny ZFP GROUP.

V Břeclavi 13. července 2016

Ing. Pavel Pavlík

Manažer úseku marketingu a komunikace
ZFP akademie, a.s.
e-mail: marketing@zfpakademie.cz