POCHOPTE SVĚT FINANCÍ

Naučíme vás orientovat se ve finančním světě. Získané znalosti vám umožní kvalitně zajistit sebe i vaši rodinu a uskutečnit vaše sny a cíle. Vzděláváme širokou veřejnost, vítán je úplně každý. Vyzkoušejte propracovaný systém naší Vzdělávací akademie, který vám pomůže rozvíjet základní finanční znalosti.
 

Dotažený vzdělávací systém
Pracujeme na něm více než dvacet let a vycházíme z praxe. Naši zkušení lektoři vědí, co budete v reálném životě nejvíce potřebovat.
Mezinárodní certifikace
Jsme držiteli certifikátu mezinárodní společnosti IES. Hodnotí nás jako spolehlivou instituci s trvale dobrými výsledky.
Možnost spolupráce
Své znalosti můžete rozšířit i v oblasti produktového portfolia či v obchodních a manažerských dovednostech.

Pojďte na seminář!

Vzdělávací semináře pořádáme v pohodlném prostředí našich moderních hotelů. Přednáškové sály jsou bezbariérové a jsou vybaveny moderní technikou a klimatizací. Kromě sady studijních materiálů se můžete těšit na výbornou stravu od našich zkušených šéfkuchařů.

Chci se přesvědčit

Vstupní brána: Základní seminář

Základní seminář vám pomůže, abyste měli své peníze pod palcem. Dozvíte se na něm ty nejdůležitější informace o fungování financí a finančních produktů. Zjistíte více o možnostech, jak si uspořádat rodinné finance s ohledem na ošetření rizik a vytváření finančních rezerv. Je to také příležitost k pochopení naší firemní filozofie.

Řekneme vám také něco málo o možnostech případné spolupráce a budování vlastního podnikání.

I. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Naučte se rozumět svým rodinným financím. Získejte informace k základním finančním a pojistným programům z oblasti zajištění, rezervy, ochrany majetku a budoucnosti, které můžete využít pro optimální fungování rodinného rozpočtu.

Seznamte se s naší firemní filozofií. Poskytneme vám informace a praktické rady, jak se stát samospotřebitelem. Budete-li chtít, rádi vám ukážeme, jak vykročit na cestu k úspěšném budování vlastního podnikání.

II. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Prohlubte své znalosti o finančních produktech. Naučíme vás, jak je efektivně kombinovat, aby vám přinášely maximální výnos. Získáte na finance komplexní pohled. Dokážete je dobře ochránit, účinně investovat a tvořit si rezervy pro různé životní situace.

Obchodní akademie

Skládá se ze tří seminářů, které jsou ryze praktického charakteru. Získáte potřebné sebevědomí, jistotu a nastartujete svou obchodní činnost.
 

ZFP Start
Seznamte se se základními manažerskými dovednostmi a začněte pracovat na svém osobnostním rozvoji, staňte se schopnými manažery.
Manažerská akademie
Vyzkoušejte si prakticky své dosud nabyté znalosti a dovednosti. Naučte se úspěšně jednat.
Ředitelská akademie
Je exkluzivním vzdělávacím programem, stojícím na vrcholu celé Vzdělávací akademie. Zvyšte svůj osobnostní růst, seberealizujte se, naučte se analyzovat a plánovat prosperující budoucnost.

Zvyšte svou finanční gramotnost

Co odborník, to názor. Naučte se pohybovat ve světě financí a spoléhejte sami na sebe. Přečtěte si více o naší firmě, prohlédněte si náš odborný blog nebo naše reference. Budeme rádi, když se uvidíme na semináři!