ZFP GROUP
Přihlášení

Vzdělávání

"Pojďte a naučte se rozumět svým financím!"

To je naše doporučení pro Vás. Mnoho lidí chce, ale neví jak. My víme a naučíme Vás orientovat se ve světě financí. Porozumějte penězům s námi! Navíc dokážete kvalitně zajistit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby. Získané znalosti Vám pomohou uskutečnit Vaše sny a cíle.

Jsme úspěšní a unikátní

Téměř dvě desítky let budovaný systém vzdělávání vychází především z praxe. Vzdělání nabízíme všem, bez rozdílu věku a profese. Tempo si volíte sami. Vzdělávání probíhá v příjemném prostředí našich hotelů. Kurzy vedou naši lektoři, kteří vědí, co budete v praxi nejvíce potřebovat.

Nabízíme Vám komplexní systém vzdělávání zaměřený na praktické informace z oblasti rodinných financí. Své znalosti si můžete rozšířit i v oblasti produktových, obchodních, manažerských a lektorských dovedností. Vy sami si vyberete. My jsme připraveni Vám v těchto oblastech maximálně pomoci.

Vzdělávací akademie ZFP

Naším základní cílem je vzdělávat veřejnost v oblasti financí. Poznejte unikátní systém Vzdělávací akademie ZFP, který Vám pomůže rozvíjet základní finanční znalosti. Nabízíme Vám široké možnosti osobnostního růstu, seberealizace nebo rozvoj vlastního podnikání. Skládá se z několika částí, vytvořených pro řešení rodinných financí v různých životních situacích. Poskytuje rozvoj v oblastech rodinných financí, manažerských dovedností, řízení týmu a vlastního podnikání.

Základní seminář

Základní seminář je vstupem do vzdělávacího systému ZFP. Chápeme ho jako příležitost k vysvětlení naší firemní filozofie, podání základních informací o fungování financí a představení možností jak si uspořádat rodinné finance z hlediska nutnosti ošetření rizik a možností vytváření finančních rezerv. Součástí semináře jsou informace o možnostech seberealizace v případě budování vlastního podnikání.

Základní semináře pořádáme v příjemném prostředí našich vlastních hotelů AKADEMIE. Čeká Vás zajímavý půldenní program s našimi lektory. Naše přednáškové sály jsou vybaveny moderní technikou a jsou plně klimatizovány. Na semináři obdržíte základní sadu materiálů a celodenní stravu v podobě snídaně, svačiny a oběda z rukou našich skvělých hotelových šéfkuchařů.

 

Seznam seminářů

 

Vzdělávací akademie ZFP

 

I. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Naučte se rozumět svým rodinným financím. Získejte informace k  základním finančním a  pojistným programům z oblasti ZAJIŠTĚNÍ, REZERVA, MAJETEK A BUDOUCNOST, které můžete využít pro optimální fungování rodinného rozpočtu. Seznamte se s naší firemní filozofií. Dáme Vám informace a  praktické rady, jak se stát samospotřebitelem nebo jak vykročit na cestě k  budování vlastního podnikání.

II. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Zde si prohloubíte znalosti o finančních produktech a jejich roli v rodinných financích. Naučíme Vás je efektivně kombinovat, aby Vám přinášely maximální výnos. Získáte komplexní pohled na finance. Vaše rodinné finance si dokážete dobře ochránit, účinně je investovat a tvořit si rezervy pro různé životní situace.

Manažerská akademie - START

Pojďte se osobně rozvíjet a  získat základní manažerské dovednosti potřebné k  nastartování vlastního podnikání a rozvoji svého obchodního týmu. Pomůžeme Vám k tomu, abyste úspěšně začali.

Manažerská akademie I

Rozhodli jste se podnikat a víte, co chcete. Umožníme Vám správně stanovit postoje a hodnoty. Zdokonalíte své komunikační dovednosti. Naučíte se základy efektivní práce se svým týmem.

Manažerská akademie II

Váš tým se rozrůstá. Poradíme Vám, jak ho úspěšně vést a rozvíjet. Naučíme Vás potřebným manažerským dovednostem a řekneme Vám, jakých chyb se vyvarovat.

Manažerská akademie III

S rozvojem Vašich úspěchů a výkonnosti obchodního týmu je třeba udržet krok a věnovat se osobnímu rozvoji a motivaci. Na základě našich praktických zkušeností Vám pomůžeme stanovit další vize a cíle Vašeho podnikání.

Lektorská akademie

Je zcela unikátní a  prestižní část vzdělávacího systému ZFP. V naší Vzdělávací akademii ZFP působí výhradně vlastní lektoři, kteří při svém výkladu využívají osobních zkušeností. Je k dispozici těm zájemcům, kteří by se chtěli stát součástí tohoto týmu lektorů. Postaráme se o Váš osobní rozvoj v  oblasti přednáškové činnosti, rétorických dovedností a vystupování před lidmi. Je velkou příležitostí k Vaší seberealizaci a  k  motivaci vlastního obchodního týmu.