519 361 240

Vzdělávání

„Pojďte a naučte se rozumět svým financím!“

To je naše doporučení pro Vás. Mnoho lidí chce, ale neví jak. My víme a naučíme Vás orientovat se ve světě financí. Porozumějte penězům s námi! Navíc dokážete kvalitně zajistit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby. Získané znalosti Vám pomohou uskutečnit Vaše sny a cíle.

Jsme úspěšní a unikátní

Téměř dvě desítky let budovaný systém vzdělávání vychází především z praxe. Vzdělávání, které probíhá v příjemném prostředí našich hotelů, nabízíme všem. Přednášky a semináře jsou vedeny našimi zkušenými lektory, kteří vědí, co budete v praxi nejvíce potřebovat.

Nabízíme Vám komplexní systém vzdělávání, zaměřený na praktické informace z oblasti rodinných financí. Své znalosti si můžete rozšířit i v oblasti produktového portfolia, obchodních a manažerských dovednostech.
Vy sami si vyberete. My jsme připraveni Vám v těchto oblastech maximálně pomoci.

Semináře

Vzdělávací přednášky a semináře pořádáme ve vlastních hotelech, které jsme pro tento účel vybudovali.
Chceme Vás naučit rozumět financím a zabezpečit se proti rizikům. Naší snahou je vysoká kvalita poskytovaného vzdělávání.

SEZNAM SEMINÁŘŮ

Mezinárodní certifikace

Společnost ZFP akademie je certifikována mezinárodní společností IES se sídlem v Londýně, která certifikuje vzdělávací instituce a jejich vzdělávací programy. Výsledkem je stanovení ratingu, který deklaruje kvalitativní úroveň instituce. Hodnota ratingu je ověřována v pravidelných dvouletých cyklech.
Společnost ZFP akademie získala hodnocení ratingu B – spolehlivá instituce, dosahující trvale dobrých výsledků.

VZDĚLÁVACÍ AKADEMIE ZFP

Naším cílem je vzdělávat širokou veřejnost v oblasti financí. Poznejte unikátní systém Vzdělávací akademie, který Vám pomůže rozvíjet základní finanční znalosti. Nabízíme Vám možnost osobnostního růstu, seberealizace a rozvoj vlastního podnikání.

Základní seminář

Je vstupní branou do vzdělávacího systému ZFP. Chápeme ho jako příležitost k vysvětlení naší firemní filozofie, podání základních informací o fungování financí a představení možností, jak si uspořádat rodinné finance z hlediska nutnosti ošetření rizik a možností vytváření finančních rezerv. Součástí semináře jsou informace o možnostech seberealizace v případě budování vlastního podnikání.
Základní semináře pořádáme v příjemném prostředí našich hotelů Akademie. Čeká Vás zajímavý program. Přednáškové sály jsou bezbariérové, vybaveny moderní technikou a jsou plně klimatizovány. Na semináři obdržíte základní sadu materiálů a celodenní stravu z rukou skvělých hotelových šéfkuchařů.

  • Hotel Akademie Velké Bílovice (D2 – Exit 41 Podivín – Velké Bílovice)
  • Hotel Akademie Hrubá Voda (D1 – směr Ostrava, Exit 251 Přáslavice)
  • Hotel Akademie Naháč (D1 – Exit 29 Chocerady)
  • Seminární centrum Akademie Ostrava (D1 – Exit Ostrava centrum)

Bližší informace o našich hotelech najdete www.hotelyakademie.cz

Základní seminář Vám pomůže, abyste měli své peníze pod palcem!

SEZNAM SEMINÁŘŮ

I. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Naučte se rozumět svým rodinným financím. Získejte informace k základním finančním a pojistným programům z oblasti Zajištění, Rezervy, Majetku a Budoucnosti, které můžete využít pro optimální fungování rodinného rozpočtu. Seznamte se s naší firemní filozofií. Poskytneme Vám informace a praktické rady, jak se stát samospotřebitelem nebo jak vykročit na cestu k budování vlastního podnikání.

II. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Prohlubte své znalosti o finančních produktech. Naučíme Vás je efektivně kombinovat, aby Vám přinášely maximální výnos. Získáte komplexní pohled na finance. Dokážete je dobře ochránit, účinně investovat a tvořit si rezervy pro různé životní situace.

Obchodní akademie

Skládá se ze tří seminářů, které jsou ryze praktického charakteru. Získáte potřebné sebevědomí, jistotu a nastartujete svou obchodní činnost.

ZFP Start

Seznamte se se základními manažerskými dovednostmi a začněte pracovat na svém osobnostním rozvoji, staňte se výbornými manažery.

Manažerská akademie

Vyzkoušejte si prakticky své dosud nabyté znalosti a dovednosti. Naučte se úspěšně jednat.

Ředitelská akademie

Je exkluzivním vzdělávacím programem, stojícím na vrcholu celé Vzdělávací akademie. Zvyšte svůj osobnostní růst, seberealizujte se, naučte se analyzovat a plánovat prosperující budoucnost.