519 361 240

Vzdělávání

„Pojďte a naučte se rozumět svým financím!“

To je naše doporučení pro Vás. Mnoho lidí chce, ale neví jak. My víme a naučíme Vás orientovat se ve světě financí. Porozumějte penězům s námi! Navíc dokážete kvalitně zajistit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby. Získané znalosti Vám pomohou uskutečnit Vaše sny a cíle.

Jsme úspěšní a unikátní

Téměř dvě desítky let budovaný systém vzdělávání vychází především z praxe. Vzdělání nabízíme všem, bez rozdílu věku a profese. Tempo si volíte sami. Vzdělávání probíhá v příjemném prostředí našich hotelů. Kurzy vedou naši lektoři, kteří vědí, co budete v praxi nejvíce potřebovat.

Nabízíme Vám komplexní systém vzdělávání zaměřený na praktické informace z oblasti rodinných financí. Své znalosti si můžete rozšířit i v oblasti produktových, obchodních, manažerských a lektorských dovedností. Vy sami si vyberete. My jsme připraveni Vám v těchto oblastech maximálně pomoci.

Semináře

Vzdělávací semináře pořádáme ve vlastních hotelích, které jsme pro tento účel vybudovali. Vlastní vzdělávací hotely a centra jsou součástí unikátního systému vzdělávání, který dále tvoří:

Vzdělávací akademie ZFP, vlastní lektoři a VY!

Chceme Vás nejenom naučit rozumět financím a umět se zabezpečit proti rizikům dnešní doby, ale naší snahou je vysoká kvalita poskytnutých školení v komfortním prostředí vlastních hotelů.

SEZNAM SEMINÁŘŮ

Mezinárodní certifikace

Společnost ZFP akademie je certifikována mezinárodní certifikační autoritou agenturou IES se sídlem v Londýně. Mezinárodní certifikát kvality IES s ratingem B1 v oboru finančního vzdělávání jsme v roce 2014 doplnili o mezinárodní certifikaci pro své vlastní lektory.

Akreditace

Na vzdělávací seminář ZFP akademie, a.s., udělilo 26. 3. 2015 Akreditaci naší společnosti i Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy České republiky. Je platná pro činnost finančního poradce a naši společnost pověřuje pro tuto činnost vydáváním osvědčení o rekvalifikaci s celostátní působností.

Základní seminář

Co je to a kde to probíhá?

Je vstupní branou do Vzdělávací akademie ZFP. Příjemný den prožijete v komfortním prostředí našich vlastních Hotelů Akademie. Jedná se o Hotel Akademie Velké Bílovice (D2 exit 41 Podivín Velké Bílovice), Hotel Akademie Hrubá Voda (nedaleko Olomouce, D1 na Ostravu exit 251 Přáslavice), Hotel Akademie Naháč (nedaleko Prahy, D1 exit 29 Chocerady) a Seminární centrum Akademie Ostrava (D1 exit Ostrava centrum).

Bližší informace o našich hotelech najdete na webu www.hotelyakademie.cz.

Základní seminář Vám pomůže, abyste měli své peníze pod palcem!

Vzdělávací akademie ZFP

Naším základní cílem je vzdělávat veřejnost v oblasti financí. Poznejte unikátní systém Vzdělávací akademie ZFP, který Vám pomůže rozvíjet základní finanční znalosti. Nabízíme Vám široké možnosti osobnostního růstu, seberealizace nebo rozvoj vlastního podnikání. Skládá se z několika částí, vytvořených pro řešení rodinných financí v různých životních situacích. Poskytuje rozvoj v oblastech rodinných financí, manažerských dovedností, řízení týmu a vlastního podnikání.

Základní seminář

Základní seminář je vstupem do vzdělávacího systému ZFP. Chápeme ho jako příležitost k vysvětlení naší firemní filozofie, podání základních informací o fungování financí a představení možností jak si uspořádat rodinné finance z hlediska nutnosti ošetření rizik a možností vytváření finančních rezerv. Součástí semináře jsou informace o možnostech seberealizace v případě budování vlastního podnikání.

Základní semináře pořádáme v příjemném prostředí našich vlastních hotelů AKADEMIE. Čeká Vás zajímavý půldenní program s našimi lektory. Naše přednáškové sály jsou vybaveny moderní technikou a jsou plně klimatizovány. Na semináři obdržíte základní sadu materiálů a celodenní stravu v podobě snídaně, svačiny a oběda z rukou našich skvělých hotelových šéfkuchařů.

SEZNAM SEMINÁŘŮ

Vzdělávací akademie ZFP

I. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Naučte se rozumět svým rodinným financím. Získejte informace k základním finančním a pojistným programům z oblasti ZAJIŠTĚNÍ, REZERVA, MAJETEK A BUDOUCNOST, které můžete využít pro optimální fungování rodinného rozpočtu. Seznamte se s naší firemní filozofií. Dáme Vám informace a praktické rady, jak se stát samospotřebitelem nebo jak vykročit na cestě k budování vlastního podnikání.

II. stupeň Vzdělávací akademie ZFP

Zde si prohloubíte znalosti o finančních produktech a jejich roli v rodinných financích. Naučíme Vás je efektivně kombinovat, aby Vám přinášely maximální výnos. Získáte komplexní pohled na finance. Vaše rodinné finance si dokážete dobře ochránit, účinně je investovat a tvořit si rezervy pro různé životní situace.

Manažerská akademie – START

Pojďte se osobně rozvíjet a získat základní manažerské dovednosti potřebné k nastartování vlastního podnikání a rozvoji svého obchodního týmu. Pomůžeme Vám k tomu, abyste úspěšně začali.

Manažerská akademie I

Rozhodli jste se podnikat a víte, co chcete. Umožníme Vám správně stanovit postoje a hodnoty. Zdokonalíte své komunikační dovednosti. Naučíte se základy efektivní práce se svým týmem.

Manažerská akademie II

Váš tým se rozrůstá. Poradíme Vám, jak ho úspěšně vést a rozvíjet. Naučíme Vás potřebným manažerským dovednostem a řekneme Vám, jakých chyb se vyvarovat.

Manažerská akademie III

S rozvojem Vašich úspěchů a výkonnosti obchodního týmu je třeba udržet krok a věnovat se osobnímu rozvoji a motivaci. Na základě našich praktických zkušeností Vám pomůžeme stanovit další vize a cíle Vašeho podnikání.

Lektorská akademie

Je zcela unikátní a prestižní část vzdělávacího systému ZFP. V naší Vzdělávací akademii ZFP působí výhradně vlastní lektoři, kteří při svém výkladu využívají osobních zkušeností. Je k dispozici těm zájemcům, kteří by se chtěli stát součástí tohoto týmu lektorů. Postaráme se o Váš osobní rozvoj v oblasti přednáškové činnosti, rétorických dovedností a vystupování před lidmi. Je velkou příležitostí k Vaší seberealizaci a k motivaci vlastního obchodního týmu.