519 361 240

O ZFP akademii

Společnost ZFP akademie, a.s.

Patříme k největším vzdělávacím a zprostředkovatelským společnostem v oblasti financí na našem trhu.

Učíme Vás rozumět Vašim penězům

Základním cílem naší společnosti je vzdělávat veřejnost a tím zvyšovat finanční gramotnost občanů v České republice. Naše spolupracovníky a účastníky vzdělávacích seminářů učíme nejenom rozumět penězům. Cílem našeho vzdělávání je, aby dokázali kvalitně zajistit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby.

Unikátní systém Vzdělávací akademie ZFP, který nemá v České republice obdoby, je akreditován ministerstvem školství a certifikován mezinárodní vzdělávací a certifikační agenturou IES se sídlem v Londýně. Našim posluchačům se věnuje tým 130 zkušených vlastních lektorů. Vzdělávací semináře pro Vás pořádáme v síti vlastních hotelů a vzdělávacích zařízení: Hotel AKADEMIE Velké Bílovice, Hotel AKADEMIE Naháč, Hotel AKADEMIE Hrubá Voda u Olomouce a Centrum AKADEMIE Ostrava.

Jsme jedineční a úspěšní

Od počátku činnosti do 31.12.2015 jsme proškolili prostřednictvím vlastního unikátního vzdělávacího systému „Vzdělávací Akademie ZFP“ ve svých seminářích 274 364 občanů z České i Slovenské republiky.

Jsme tu od roku 1995

Od založení ZFP manželi Poliakovými v dubnu roku 1995 jsme zprostředkovali přes 3,3 milióny smluv. Mimo finanční vzdělávání, zprostředkovatelskou činnost a provozování sítě vlastních hotelů a vzdělávacích zařízení, jsme v roce 2012 založili společnost ZFP GROUP, pod kterou patří dceřiné společnosti ZFP akadémia, ZFP Investments, ZFP Makléř, ZFP Hotely, ZFP Reality, ZFP Gold a internetový srovnávač a sjednávač neživotního pojištění InWeb.