Kdo jsme: ZFP akademie, a.s.

Jsme jednou z největších vzdělávacích a zprostředkovatelských společností v oblasti financí na našem trhu. Vzděláváme širokou veřejnost a pomáháme zvyšovat finanční gramotnost v České republice.

Učíme vás rozumět vašim penězům


A nejen to. Naším cílem je, abyste dokázali kvalitně zabezpečit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby. Unikátní systém naší Vzdělávací akademie ZFP je certifikován mezinárodní společností IES.

Našim posluchačům se věnuje 130 zkušených lektorů. Vzdělávací semináře pro vás pořádáme v síti vlastních hotelů a vzdělávacích zařízení, mezi které patří například Hotel AKADEMIE Velké Bílovice, Hotel AKADEMIE Naháč, Hotel AKADEMIE Hrubá Voda u Olomouce nebo Centrum AKADEMIE Ostrava.

Pomáháme vám vybrat ten správný produkt

Od založení ZFP v dubnu roku 1995 jsme zprostředkovali přes 3,3 miliony smluv. Rádi pomůžeme vybrat kvalitní finanční produkt i vám.
 
ZFP akademie patří mezi zakládající členy AFIZ, tedy Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky. Hlavním cílem této asociace je spolupráce se státní správou, společná tvorba legislativních předpisů a pomoc při rozvoji standardního prostředí finančního trhu v ČR.

Chci si vybrat

Jak šel čas se ZFP

Od počátku naší činnosti do 31. 12. 2018 jsme na seminářích našeho vzdělávacího systému Vzdělávací akademie ZFP proškolili 293 000 občanů z České i Slovenské republiky.

V roce 2012 jsme založili společnost ZFP GROUP, a.s., pod kterou patří dceřiné společnosti ZFP akadémia, a.s., ZFP Investments, investiční společnost, a.s., ZFP Makléř, s.r.o., ZFP Hotely, s.r.o., ZFP Reality, s.r.o. a ZFP Gold, a.s..
1995 / Založení ZFP s.r.o.
Otevření kanceláří v budově Zemědělského družstva Velké Bílovice. První sobotní Základní seminář v hotelu Santon v Brně.
1996 / Rozvoj lektorů
Rostl počet školení, což vyvolalo potřebu přednášejících. Byl tedy uspořádán historicky první rétorický seminář ve Velkopolském mlýně u Třebíče.
1997 / Expanze do celé ČR
V tomto roce se obchodníci začali rozkoukávat i po odlehlejších regionech naší republiky.
1998 / První Certifikáty
V tomto roce započalo předávání prvních Certifikátů rodinného finančního poradce.
1999 / Nové kanceláře v Břeclavi
Základní semináře začínají fungovat v Praze, Velké Bystřici, Olomouci a v Ostravě. Kanceláře společnosti se přesouvají do Břeclavi.
2000 / Vstup ZFP na Slovensko
Vstup do nového milénia znamenal pro ZFP i vstup na Slovensko. Konal se první seminář v Prešově a první relaxační pobyt pro lektory v Alpách.
2001 / Otevřen hotel v Bílovicích
Otevření prvního Seminárního hotelu AKADEMIE ve Velkých Bílovicích. Byl tak položen základ vlastní síti seminárních hotelů.
2002 / Založena ZFP akademie, a.s.
Manželé Poliakovi založili akciovou společnost. Dne 27. září 2002 byla založena a od 1. ledna 2003 zahájila svou činnost společnost ZFP akademie, a.s.
2003 / Otevřeny nové kanceláře
Sídlo společnosti se přesouvá do nově zrekonstruované administrativní budovy na ulici 17. listopadu 12 v centru Břeclavi.
2004 / Expanze ZFP na Slovensko
Nové sídlo v Holíči. Otevření druhého seminárního hotelu AKADEMIE Hrubá Voda a nová depandance hotelu AKADEMIE Velké Bílovice – Vila Jarmila.
2006 / Otevřen hotel Naháč
V červnu 2006 byl otevřen v pořadí třetí seminární hotel AKADEMIE Naháč u Prahy.
2007 / Vznik hlavních kanceláří
Postupně vzniká 11 hlavních regionálních kanceláří, založených nejúspěšnějšími řediteli obchodní sítě.
2010 / Návštěva R. Kiyosakiho
15 let společných úspěchů jsme oslavili ve velkém stylu, na první návštěvu přijel Robert Kiyosaki a otevřeli jsme Centrum AKADEMIE v Ostravě.
2011 / Otevření Motorestu Naháč
Otevření Motorestu Naháč a Bowling Akademie ve Velkých Bílovicích. Vzděláváme veřejnost na ČT1 – jsme hlavním sponzorem pořadu SUMA SUMÁRUM.
2012 / Vznik skupiny ZFP GROUP
Vznikla skupina ZFP GROUP, měníme logo a tvoříme reklamní kampaň. Akvizice společnosti ZFP Makléř.
2013 / ZFP GROUP rozvíjí aktivity
Vznikla společnost ZFP Investments a na Šlechtitelské stanici vinařské ve Velkých Pavlovicích se otevřel vinařský penzion André.
2015 / ZFP RF prosperuje
ZFP realitní fond získává logistický areál Penny Market Distribution Center, Radonice u Prahy a nakupuje také OC Frýda ve Frýdku-Místku.
2016 / ZFPI posiluje postavení
Nakupuje distribuční areál Tulipan Park Ostrava a administrativní centrum v Budapešti Váci Greens C. Pro naše manažery rozjíždíme flotilu luxusních firemních vozidel ZFP Fleet.
2017 / Start společnosti ZFP Gold
Založena společnost ZFP Gold. ZFP realitní fond nakupuje novou zahraniční akvizici, administrativní centrum Kotlarska 11, Krakov, Polsko.

Vaše vzdělání – váš kapitál

Tento slogan přesně vystihuje naši filozofii. Být finančně vzdělaný znamená mít kapitál. Kapitál v přeneseném i doslovném významu představuje finančně zajištěnou budoucnost pro vás i vaše blízké. Poskytováním vzdělání se velmi jasně definujeme a zároveň odlišujeme od našich konkurentů ve finančním sektoru.

Věříme těmto hodnotám

  • ODPOVĚDNOST
  • PARTNERSTVÍ
  • ÚSPĚCH
  • NADŠENÍ

Uděláme vám ve financích jasno

Ať už hledáte způsob, jak finančně zabezpečit sebe a svou rodinu, nebo chcete pochopit své
finance hlouběji, ozvěte se. Rádi vás přesvědčíme o tom, že svět financí je jednodušší, než se zdá.