519 361 240

Skupina ZFP GROUP

ZFP Hotely

hotelyakademie-cz-img

Hotel AKADEMIE Velké Bílovice

img_4926-nahl-upraven

Seminární hotel Akademie *** nabízí ubytování ve Velkých Bílovicích – největší vinařské obci České republiky. Nedaleko se nachází Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu kulturních památek Unesco. Město Velké Bílovice leží nedaleko dálnice D2, na spojnici tří významných měst – Brna, Bratislavy a Vídně. Díky své poloze blízko slovenských a rakouských hranic je ideálním místem pro kongresovou, pobytovou a tranzitní turistiku.

Vila Jarmila

img_4082-nahl-upraven-nasvetlen

Generálně zrekonstruovaná depandance Vila Jarmila hotelu Velké Bílovice byla otevřena po náročné rekonstrukci na podzim roku 2004. Tříhvězdičková depandance náleží k hotelu Akademie a nabízí komfortní ubytování a prostory pro pořádání akcí v největší vinařské obci v České republiky – Velkých Bílovicích.

Hotel AKADEMIE Akademie Hrubá Voda

img_6865-nahl-up-1

Seminární hotel Akademie*** se nachází ve známé rekreační oblasti Hrubá Voda, v sousedství říčky Bystřice, na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku, nedaleko krajského města Olomouc a 6 km od D1, exit č.289. Je ideálním místem pro firemní akce, svatby i rodinné pobyty.

Hotel AKADEMIE Naháč

img_1090-nahl-up

Hotel se nachází v překrásném prostředí Posázaví (v blízkosti sjezdu z dálnice D1 = exit 29 – Čerčany, Chocerady) a je významným konferenčním centrem, místem pro outdoorové programy a víkendové pobyty pro jednotlivce.

Motorest Naháč

img_1704-nahl-up-1

Motorest Naháč zaujímá mezi hotelovými a restauračními středisky společnosti zcela výjimečné postavení. Jedná se výhradně o stravovací zařízení nabízející alternativu běžným zařízením, umístěným podél dálnic. Vyniká vynikající kuchyní, vlídnou obsluhou, čistotou i špičkovým designem. Nabízet kvalitu obchodníkům, rodinám s dětmi a všem, kteří si váží zařízení obdobné úrovně v západní Evropě, to je krédem tohoto jedinečného Motorestu Naháč na exitu 29 Chocerady na dálnici D1.

Centrum AKADEMIE Ostrava

img_6453-nahl-up

Seminární centrum Akademie se nachází v klidné části Ostravy cca 2 km od D1 exit Ostrava centrum. Vaše firemní akce, semináře, společenské akce i rodinné setkání tak získají nový rozměr v 8 sálech, design restauraci nebo komorní vinárně.

ZFP akadémia, a.s.

zfp_group_akademia_rgb

Společnost ZFP akadémia patří k největším vzdělávacím a zprostředkovatelským společnostem v oblasti financí na slovenském trhu. Byla založena 1. ledna 2008 a prakticky působí v oblasti finančního vzdělávání dospělých a na trhu zprostředkování financí. Ideově a prakticky navázala ve své činnosti na společnost ZFP, a.s., založenou manželi Poliakovými v roce 2003 a společnost ZFP s.r.o., organizační složka, založenou v roce 2000. Základní kapitál společnosti činí 1 360 000 EUR. Společnost vzdělává slovenskou veřejnost prostřednictvím vlastního unikátního systému vzdělávání na svých vzdělávacích seminářích, které pořádá v Trnavě, Žilině a Košicích.

budova-holic-s-novym-logem

ZFP Investments

zfp-investments-zfpgroup

Společnost ZFP Investments, investiční společnost, a.s., jehož 50% akcionářem je společnost ZFP akademie, a.s., obdržela dne 17. 6. 2013 licenci ČNB k prodeji podílových listů pro kolektivní investování do realitního fondu ZFP realitní fond, otevřený podílový fond, ZFP investiční společnost, a.s.

Klienti ZFP akademie tak mají možnost investovat své peníze do poměrně velmi bezpečných a výnosově velmi zajímavých finančních produktů. Mít své peníze pod svou kontrolou, dobře rozmístit své finanční prostředky, bezpečně investovat, to jsou myšlenkové atributy našich vzdělávacích programů. Dlouhodobá tvorba portfolia produktů ve spojení s renomovanými finančními ústavy od životního pojištění, přes důchodové spoření až po investice je toho důkazem.

ZFP realitní fond zahájil svou praktickou činnost 1. 7. 2013. Vstupní věk investorů není omezen. Měnou fondu jsou Kč. Základní kapitál fondu činí 14,9 mil. Kč.

ZFP Makléř

zfp-makler-zfpgroup

ZFP Makléř, s.r.o. je spolupracující společností ZFP akademie,a.s., zaměřenou na oblast neživotního pojištění převážně pro korporátní klientelu.

Svou činnost zahájila 13. 5. 2008, respektive navázala na činnosti firmy ZFP s.r.o. působící v oblasti makléřské pojišťovací činnosti od roku 1995. Na základě smluvního vztahu spolupracuje se třinácti významnými pojistiteli na českém trhu.

Činnost ZFP Makléř, s.r.o. spočívá v zastupování klienta (zejména firem, měst, veřejných institucí) vůči pojišťovně v neživotním pojištění – vyjednává pro klienta celkové podmínky, nastavení a v neposlední řadě cenu pojištění.

ZFP Reality

zfp_DivizeRealit_rgb_1

Mladá dynamická společnost je od 11. února 2016 dceřinou společností skupiny ZFP GROUP, a.s. Společně vytvořený unikátní projekt nám umožňuje nabídnout Vám výhodné řešení nejenom v oblasti realit, ale nabízí také komplexní služby ve spojení s financováním a pojištěním nemovitostí.

Tento zcela nový koncept na realitním trhu je naší bezkonkurenční výhodou a velmi výhodnou příležitostí pro Vás. Nejenom, že Vám zprostředkujeme prodej nemovitosti a zařídíme veškeré právní náležitosti, ale navíc se s Vámi rozdělíme o provizi.