I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Bc. Lucie Černá / personální manažerka

Pracujte v silném týmu

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP akademie, který pravidelně doplňujeme. Prohlédněte si seznam aktuálně volných míst a ozvěte se. Těšíme se na vás!

Právě hledáme

Číšník/servírka Ostrava
Hledáme usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici číšník/servírka do Seminárního centra Akademie Ostrava. Chcete pracovat v bezva kolektivu a podílet se na zvyšování kvality služeb v našem seminárním centru? Pak hledáme vás.
Mám zájem
Produktový manažer pro podnikatelské pojištění

Hledáme kolegu/kolegyni, který se nebojí obchodu a má zkušenost z makléřské společnosti. Jsme bezva parta a máme jasnou životní i podnikatelskou filozofii.

Mám zájem
Číšník/servírka Velké Bílovice
Hledáme usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici číšník/servírka hotelu Akademie Velké Bílovice. Chcete pracovat v bezva kolektivu a podílet se na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme vás.
Mám zájem
Pracovník/pracovnice úklidu Velké Bílovice

Hledáme milovníka pořádku, který nám pomůže v našem seminárním hotelu Akademie Velké Bílovice udržet čistotu.

Mám zájem
Marketingový manažer/ka

Hledáme kolegu/kolegyni, který bude vést náš marketingový tým. Naši značku bude dál směřovat s jasnou vizí a strategií. Jsme bezva parta a máme jasnou životní i podnikatelskou filozofii. Neváhejte a přidejte se k nám.

Mám zájem
Recepční Velké Bílovice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici recepční ve Velkých Bílovicích. Pokud máš rád lidi, chceš pracovat v bezva partě a chceš se učit od těch, kteří mají jasnou životní i podnikatelskou filozofii, neváhej a přidej se k nám.

Mám zájem
Masér/ka Velké Bílovice
Hledáme maséra nebo masérku do hotelu Akademie Velké Bílovice, který bude hýčkat naše hosty i zaměstnance. Jste to právě Vy? Ozvěte se nám.
Mám zájem

Kdo už u nás pracuje

ZFP GROUP - společnost, se kterou si užívám život. Jsem ve vedení téměř 15 let a za celé své působení neznám nudu. Vždy jsem ráda počítala, šetřila, vše zjednodušovala a zefektivňovala. Díky důvěře akcionářů, kompetencím a několika odvětví, ve kterých ZFP GROUP působí, mám příležitost rozvoje v různých oborech a profesích. Co považuji stejně důležité je možnost poznat zajímavé lidi, kteří svojí houževnatostí a pílí dosáhli neuvěřitelných pracovních a osobních úspěchů.
Ing. Mgr. Dita Kaňová Brno
Ing. Mgr. Dita Kaňová
Moje kariéra ve firmě ZFP začala roku 2006 na oddělení pořizování dat. Od té doby jsem prošla nejen několika pracovními pozicemi, ale stihla jsem i mateřskou dovolenou. Od roku 2015 pracuji na centrále v Břeclavi jako odborná referentka oddělení pořizování dat, kde zpracovávám veškerou produkci investic. Na této práci si moc vážím kolegiálního a přátelského prostředí, které zde panuje. Také bych ráda poděkovala svým nadřízeným za projevenou důvěru a možnost být součástí této firmy.
Kateřina Svobodová Břeclav
Kateřina Svobodová
Do firmy jsem nastoupil v březnu 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě byla firma ZFP s.r.o. Do firmy jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Tenkrát ještě dámy vybíral i pan Poliak a přiznávám, že pan Poliak měl a má vkus! Takže určitě mě v ZFP baví pracovní kolektiv. 
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
Do firmy jsem nastoupil v březnu 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě byla firma ZFP s.r.o. Do firmy jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Tenkrát ještě dámy vybíral i pan Poliak a přiznávám, že pan Poliak měl a má vkus! Takže určitě mě v ZFP baví pracovní kolektiv. 
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Aneta Lucká Břeclav
Aneta Lucká
Od října 2017 působím jako specialistka pro komunikaci na úseku Marketingu. Ale moje cesta na tuto vysněnou pozici nebyla tak jednoduchá. Původně mě vybrali na pozici referentky úseku Vzdělávání, kde jsem působila zhruba půl roku, poté jsme společně s mou nadřízenou Nikol Novákovou zjistily, že pozice referentky úplně neodpovídala mým představám. Navrhla, že bych mohla jít na Marketing k Pavlu Hallangovi, kam jsem se původně hlásila a ono to vyšlo. Máme tu výborný tým a kromě spousty práce zažíváme i spoustu zábavy a vtipných situací. Práce mě moc baví a užívám si ji. Tímto bych chtěla všem nadřízeným a paní Poliakové poděkovat za možnost stát se součástí této společnosti a šanci realizovat se na vysněné pozici.
Bc. Tereza Menšíková Hodonín
Bc. Tereza Menšíková

Proč pracovat pro ZFP?

Finanční vzdělávání zdarma
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
Moderní prostředí
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí.
 
Nenecháme vás stagnovat
Vaše kariéra u nás může růst různými směry – záleží jen na vás.
Zvýhodněné služby v hotelích
Jídlo, ubytování, wellness a relaxaci v našich hotelích máte se speciální slevou.
Finanční podpora
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
Sick days
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete, a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? I tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.