Pracujte v silném týmu

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP GROUP, který pravidelně doplňujeme. Prohlédněte si seznam aktuálně volných míst a ozvěte se. Těšíme se na vás!

Právě hledáme

Asistent/ka vzdělávání
Hledáme kolegu/kolegyni, která bude naši značku společně se vzděláváním směřovat stále výš. Jsme bezva parta a máme jasnou životní i podnikatelskou filozofii.
Mám zájem
Grafický/á designér/ka
Hledáme kolegu či kolegyni na pozici grafického designéra. Pokud chceš pracovat v bezva partě a chceš se učit od těch, kteří mají jasnou životní i podnikatelskou filozofii, neváhej a přidej se k nám.
Mám zájem
Pomocná síla Velké Bílovice
Hledáme šikovného pomocníka nebo pomocnici k našim kuchařům do kuchyně v Hotelu Akademie Velké Bílovice. V kuchyni jsi jako doma a chceš se podílet na zvyšování kvality jídel pro naše hosty? Pak hledáme právě Tebe.
Mám zájem

Kdo už u nás pracuje

Moje kariéra ve firmě ZFP začala roku 2006 na oddělení pořizování dat. Od té doby jsem prošla nejen několika pracovními pozicemi, ale stihla jsem i mateřskou dovolenou. Od roku 2015 pracuji na centrále v Břeclavi jako odborná referentka oddělení pořizování dat, kde zpracovávám veškerou produkci investic. Na této práci si moc vážím kolegiálního a přátelského prostředí, které zde panuje. Také bych ráda poděkovala svým nadřízeným za projevenou důvěru a možnost být součástí této firmy.
Kateřina Svobodová Břeclav
Kateřina Svobodová
Do firmy jsem nastoupil v březnu roku 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě bylo ZFP s.r.o. Do společnosti jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Za ty roky jsem se vypracoval na pozici zástupce ředitele IT, ale hlavně osobu zodpovědnou za kompletní zpracování uzávěrek pro kolegy z obchodní sítě. Uzávěrky jsou prováděny dvakrát měsíčně. Co mě v ZFP baví nejvíce? Především pracovní kolektiv, kterého si velmi vážím.
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
Můj příběh ve společnosti ZFP začal v dubnu 2015, kdy jsem se zúčastnila základního semináře. O rok později jsem se dostala na centrálu, kde pracuji na pozici referentka oddělení evidence, reklamací a pohledávek.
V roce 2018 jsem k této činnosti ještě začala řešit fleetová auta. Práce mě velmi baví a jsem ráda, že můžu pracovat u tak významné společnosti, která je na trhu již několik let.
Velmi si cením přátelského kolektivu na pracovišti, mnoha firemních akcí a různých benefitů, které firma nabízí.
Kateřina Výborná Břeclav
Kateřina Výborná
O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Aneta Lucká Břeclav
Aneta Lucká
Do ZFPA jsem nastoupila ihned po vysoké škole, kdy jsem dala na radu kamarádky, která zde již pracovala a přihlásila se na výběrové řízení. Firma a vedení společnosti na mne udělalo skvělý dojem a jsem ráda, že tomu bylo i naopak a byla jsem přijata. Nyní jsem ve firmě již třetím rokem a pracuji na pozici referentky oddělení evidence, reklamací a pohledávek, kde mám na starost vymáhání pohledávek a řešení exekucí. Jelikož je pracovní náplň značně psychicky náročná, cením si tím víc přátelského prostředí a přístupu všech kolegů, a také spousty společenských akcí a dalších benefitů, které firma nabízí.
Ing. Gabriela Heváková Břeclav
Ing. Gabriela Heváková
Do společnosti ZFP akademie, a.s. jsem si zaslala životopis v roce 2008 po mateřské dovolené, kdy jsem hledala stabilní silnou společnost, která sídlí v Břeclavi. Vše dopadlo dobře, a téhož roku jsem nastoupila na oddělení produktových specialistů. Nyní působím u společnosti na pozici vedoucí oddělení pohledávek. Mým největším přáním vždy bylo, abych našla práci, kam se budu každé všední ráno těšit, a to se mi splnilo. To ale není všechno. Po jedenácti letech mého působení u ZFPA jsem nyní dostala od manželů Poliakových nádherné ocenění a zároveň krásný dárek, pobyt v Naples na Floridě. Už se těším na další krásný zážitek, který mi práce u ZFPA umožnila.
Jana Sedláčková Břeclav
Jana Sedláčková
Do společnosti ZFPA jsem nastoupila v roce 2010. Má profesionální kariéra v ZFPA se začala psát na pozici referentky pořizování dat Hlavní regionální kanceláře p. Poliaka, kde jsem po zapracování a nabrání zkušeností byla povýšena na pozici vedoucí kanceláře. Na pozici vedoucí kanceláře jsem působila, až do roku 2015 kdy jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. V roce 2018 jsem se vrátila z mateřské dovolené a bylo mi nabídnuto místo v příjemném kolektivu na oddělení pořizování dat, kde jsem se po osvěžení vědomostí stala vedoucí oddělení. Na mé práci mě naplňuje, že není jednostranná a člověk má možnost se neustále zdokonalovat a profesionálně růst a současně přitom všem má možnost pracovat v přátelském kolektivu.
Irena Bandíková Břeclav
Irena Bandíková
Do světa ZFP jsem vstoupil během června roku 2019. V té tobě jsem neměl tak velké povědomí, co vše se pod hlavičkou ZFP skrývá a jak širokou nabídku služeb tato společnost nabízí. Byl jsem mile překvapen rodinným prostředím, pestrou nabídkou benefitů a především přátelským přístupem. Ve firmě pracuji na pozici PR specialisty a společně s kolegy z marketingového oddělení neustále vymýšlíme nové nápady, jak udělat život v ZFP ještě zábavnější. Jedno musím přiznat. ZFP není pouze o práci, ZFP je především životní styl.
Tomáš Kucej Břeclav
Tomáš Kucej
Se společností ZFP jsem se poprvé setkala v roce 1998 na Základním semináři. Filozofie firmy "Pojď a nauč se rozumět svým financím" mě oslovila natolik, že jsem se zapojila do obchodního systému. V roce 2008 jsem přijala nabídku na pozici manažera úseku Vzdělávání, kterou vykonávám do dnes. Firma ZFP GROUP je na trhu 25 let a je mi ctí být součástí této prosperující firmy. Jsem ráda, že mi naše společnost umožňuje zdarma se vzdělávat v oblasti financí a získávat tak aktuální informace, pracovat na osobním růstu a využívat benefity, které firma poskytuje. Práce v příjemném prostředí, se vstřícnými spolupracovníky a dobrým vedením, to vše jsem našla ve společnosti ZFPA.
Nikola Nováková Břeclav
Nikola Nováková

Proč pracovat pro ZFP?

Finanční vzdělávání zdarma
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
Moderní prostředí
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí.
 
Nenecháme vás stagnovat
Vaše kariéra u nás může růst různými směry – záleží jen na vás.
TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
Protože víme, že i odpočinek je důležitý.
Zvýhodněné služby v hotelích
Jídlo, ubytování, wellness a relaxaci v našich hotelích máte se speciální slevou.
Finanční podpora
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
Sick days
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete, a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? I tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.