I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Bc. Lucie Černá / personální manažerka

Pracujte v silném týmu

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP GROUP, který pravidelně doplňujeme. Prohlédněte si seznam aktuálně volných míst a ozvěte se. Těšíme se na vás!

Právě hledáme

Kdo už u nás pracuje

ZFP GROUP - společnost, se kterou si užívám život. Jsem ve vedení téměř 15 let a za celé své působení neznám nudu. Vždy jsem ráda počítala, šetřila, vše zjednodušovala a zefektivňovala. Díky důvěře akcionářů, kompetencím a několika odvětví, ve kterých ZFP GROUP působí, mám příležitost rozvoje v různých oborech a profesích. Co považuji stejně důležité je možnost poznat zajímavé lidi, kteří svojí houževnatostí a pílí dosáhli neuvěřitelných pracovních a osobních úspěchů.
Ing. Mgr. Dita Kaňová Brno
Ing. Mgr. Dita Kaňová
Moje kariéra ve firmě ZFP začala roku 2006 na oddělení pořizování dat. Od té doby jsem prošla nejen několika pracovními pozicemi, ale stihla jsem i mateřskou dovolenou. Od roku 2015 pracuji na centrále v Břeclavi jako odborná referentka oddělení pořizování dat, kde zpracovávám veškerou produkci investic. Na této práci si moc vážím kolegiálního a přátelského prostředí, které zde panuje. Také bych ráda poděkovala svým nadřízeným za projevenou důvěru a možnost být součástí této firmy.
Kateřina Svobodová Břeclav
Kateřina Svobodová
Do firmy jsem nastoupil v březnu 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě byla firma ZFP s.r.o. Do firmy jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Tenkrát ještě dámy vybíral i pan Poliak a přiznávám, že pan Poliak měl a má vkus! Takže určitě mě v ZFP baví pracovní kolektiv. 
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
Můj příběh ve společnosti ZFP začal v dubnu 2015, kdy jsem se zúčastnila základního semináře. O rok později jsem se dostala na centrálu, kde pracuji na pozici referentka oddělení evidence, reklamací a pohledávek.
V roce 2018 jsem k této činnosti ještě začala řešit fleetová auta. Práce mě velmi baví a jsem ráda, že můžu pracovat u tak významné společnosti, která je na trhu již několik let.
Velmi si cením přátelského kolektivu na pracovišti, mnoha firemních akcí a různých benefitů, které firma nabízí.
Kateřina Výborná Břeclav
Kateřina Výborná
O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Aneta Lucká Břeclav
Aneta Lucká
Do ZFPA jsem nastoupila ihned po vysoké škole, kdy jsem dala na radu kamarádky, která zde již pracovala a přihlásila se na výběrové řízení. Firma a vedení společnosti na mne udělalo skvělý dojem a jsem ráda, že tomu bylo i naopak a byla jsem přijata. Nyní jsem ve firmě již třetím rokem a pracuji na pozici referentky oddělení evidence, reklamací a pohledávek, kde mám na starost vymáhání pohledávek a řešení exekucí. Jelikož je pracovní náplň značně psychicky náročná, cením si tím víc přátelského prostředí a přístupu všech kolegů, a také spousty společenských akcí a dalších benefitů, které firma nabízí.
Ing. Gabriela Heváková Břeclav
Ing. Gabriela Heváková
Do ZFP akademie, a.s., jsem se hlásila v období, kde jsem hledala stabilní a silnou společnost. Na výběrovém řízení jsem měla přímo paní Poliakovou, padly jsme si do noty a já jsem nastartovala svoji ZFP kariéru v květnu 2013.
Od té doby pracuji na produktovém (dříve obchodním) oddělení. Na tomto oddělení jsem si prošla více pozic, dnes pracuji jako Odborná specialistka Back office. Každý den je pro mě výzvou.  Denně komunikuji s lidmi, řeším různé záležitosti, tvořím prezentace na porady, organizuji firemní akce, zajišťuji zápisy z porad…je toho ještě mnohem víc a ta různorodost mě neuvěřitelně baví a naplňuje.
Na společnosti ZFP akademie, a.s. si nejvíce vážím to, že je to dynamická společnost, založena na mezilidských vztazích, která se snaží držet krok s dobou.
Jestli chceš i ty mít práci, která tě baví, chceš růst a být profesionál, přidej se k nám!
Alena Bačová Břeclav
Alena Bačová

Proč pracovat pro ZFP?

Finanční vzdělávání zdarma
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
Moderní prostředí
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí.
 
Nenecháme vás stagnovat
Vaše kariéra u nás může růst různými směry – záleží jen na vás.
Zvýhodněné služby v hotelích
Jídlo, ubytování, wellness a relaxaci v našich hotelích máte se speciální slevou.
Finanční podpora
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
Sick days
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete, a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? I tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.