I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Bc. Lucie Černá / personální manažerka

Pracujte v silném týmu

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP GROUP, který pravidelně doplňujeme. Prohlédněte si seznam aktuálně volných míst a ozvěte se. Těšíme se na vás!

Právě hledáme

Číšník/servírka Hrubá Voda
Hledáme usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici číšník/servírka hotelu Akademie Hrubá Voda. Chcete pracovat v bezva kolektivu a podílet se na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme vás.
Mám zájem
Grafický/á designér/ka
Hledáme kolegu či kolegyni na pozici grafického designéra. Pokud chceš pracovat v bezva partě a chceš se učit od těch, kteří mají jasnou životní i podnikatelskou filozofii, neváhej a přidej se k nám.
Mám zájem
Kuchař Hrubá Voda (m/ž/x)
Sledujete aktuální trendy ve vaření? Jste rádi, když se spokojení hosté do vaší restaurace vrací? Chcete se podílet na zvyšování kvality služeb v našem hotelu Akademie Hrubá Voda? Pak hledáme právě vás.
Mám zájem
Pokojský/pokojská Hrubá Voda

Hledáme milovníka pořádku, který nám pomůže v našem seminárním hotelu Akademie Hrubá Voda udržet čistotu.

Mám zájem
Pomocná síla Hrubá Voda
Hledáme šikovného pomocníka nebo pomocnici k našim kuchařům do kuchyně v hotelu Akademie Hrubá Voda. V kuchyni jsi jako doma a chceš se podílet na zvyšování kvality jídel pro naše hosty? Pak hledáme právě Tebe.
Mám zájem
Pomocná síla Velké Bílovice
Hledáme šikovného pomocníka nebo pomocnici k našim kuchařům do kuchyně v Hotelu Akademie Velké Bílovice. V kuchyni jsi jako doma a chceš se podílet na zvyšování kvality jídel pro naše hosty? Pak hledáme právě Tebe.
Mám zájem
Projektový manažer (m/ž/x)

Jsi IN? Buď s námi UP!
V projektovém řízení jsi jako doma? Organizace Ti není cizí? Pak pro Tebe máme skvělou nabídku! Ozvi se nám.

Mám zájem

Kdo už u nás pracuje

Moje kariéra ve firmě ZFP začala roku 2006 na oddělení pořizování dat. Od té doby jsem prošla nejen několika pracovními pozicemi, ale stihla jsem i mateřskou dovolenou. Od roku 2015 pracuji na centrále v Břeclavi jako odborná referentka oddělení pořizování dat, kde zpracovávám veškerou produkci investic. Na této práci si moc vážím kolegiálního a přátelského prostředí, které zde panuje. Také bych ráda poděkovala svým nadřízeným za projevenou důvěru a možnost být součástí této firmy.
Kateřina Svobodová Břeclav
Kateřina Svobodová
Do firmy jsem nastoupil v březnu 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě byla firma ZFP s.r.o. Do firmy jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Tenkrát ještě dámy vybíral i pan Poliak a přiznávám, že pan Poliak měl a má vkus! Takže určitě mě v ZFP baví pracovní kolektiv. 
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
Můj příběh ve společnosti ZFP začal v dubnu 2015, kdy jsem se zúčastnila základního semináře. O rok později jsem se dostala na centrálu, kde pracuji na pozici referentka oddělení evidence, reklamací a pohledávek.
V roce 2018 jsem k této činnosti ještě začala řešit fleetová auta. Práce mě velmi baví a jsem ráda, že můžu pracovat u tak významné společnosti, která je na trhu již několik let.
Velmi si cením přátelského kolektivu na pracovišti, mnoha firemních akcí a různých benefitů, které firma nabízí.
Kateřina Výborná Břeclav
Kateřina Výborná
O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Aneta Lucká Břeclav
Aneta Lucká
Do ZFPA jsem nastoupila ihned po vysoké škole, kdy jsem dala na radu kamarádky, která zde již pracovala a přihlásila se na výběrové řízení. Firma a vedení společnosti na mne udělalo skvělý dojem a jsem ráda, že tomu bylo i naopak a byla jsem přijata. Nyní jsem ve firmě již třetím rokem a pracuji na pozici referentky oddělení evidence, reklamací a pohledávek, kde mám na starost vymáhání pohledávek a řešení exekucí. Jelikož je pracovní náplň značně psychicky náročná, cením si tím víc přátelského prostředí a přístupu všech kolegů, a také spousty společenských akcí a dalších benefitů, které firma nabízí.
Ing. Gabriela Heváková Břeclav
Ing. Gabriela Heváková

Proč pracovat pro ZFP?

Finanční vzdělávání zdarma
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
Moderní prostředí
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí.
 
Nenecháme vás stagnovat
Vaše kariéra u nás může růst různými směry – záleží jen na vás.
TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
Protože víme, že i odpočinek je důležitý.
Zvýhodněné služby v hotelích
Jídlo, ubytování, wellness a relaxaci v našich hotelích máte se speciální slevou.
Finanční podpora
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
Sick days
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete, a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? I tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.