I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Bc. Lucie Černá / personální manažerka

Pracujte v silném týmu

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP GROUP, který pravidelně doplňujeme. Prohlédněte si seznam aktuálně volných míst a ozvěte se. Těšíme se na vás!

Právě hledáme

Číšník/servírka Praha
Hledáme usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici Číšník / Servírka. Chceš pracovat v bezva kolektivu a podílet se na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme Tebe.
Mám zájem
Kosmetička Praha
Protože věříme, že odpočinek a péče o tělo jsou důležitou součástí života, budujeme pro naše klienty zcela nový unikátní koncept vinného SPA. Pojďte ho budovat s námi!
Mám zájem
Kosmetička Velké Bílovice
Protože věříme, že odpočinek a péče o tělo jsou důležitou součástí života, budujeme pro naše klienty zcela nový unikátní koncept vinného SPA. Pojďte ho budovat s námi!
Mám zájem
Kuchař/ka Praha
Sleduješ aktuální trendy ve vaření? Jsi rád/a, když mají hosté spokojená břicha? Chceš se podílet na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme právě Tebe.
Mám zájem
Pokladní Praha
Jsi IN? Buď s námi UP!
Chceš se podílet na zvyšování kvality služeb na našem motorestu? Pak hledáme právě Tebe.
Mám zájem
Recepční Praha

Host je u Tebe na 1. místě? Chceš se podílet na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme právě Tebe.

Mám zájem
Recepční Velké Bílovice

Host je u Tebe na 1. místě? Chceš se podílet na zvyšování kvality služeb na našem hotelu? Pak hledáme právě Tebe.

Mám zájem

Kdo už u nás pracuje

ZFP GROUP - společnost, se kterou si užívám život. Jsem ve vedení téměř 15 let a za celé své působení neznám nudu. Vždy jsem ráda počítala, šetřila, vše zjednodušovala a zefektivňovala. Díky důvěře akcionářů, kompetencím a několika odvětví, ve kterých ZFP GROUP působí, mám příležitost rozvoje v různých oborech a profesích. Co považuji stejně důležité je možnost poznat zajímavé lidi, kteří svojí houževnatostí a pílí dosáhli neuvěřitelných pracovních a osobních úspěchů.
Ing. Mgr. Dita Kaňová Brno
Ing. Mgr. Dita Kaňová
Moje kariéra ve firmě ZFP začala roku 2006 na oddělení pořizování dat. Od té doby jsem prošla nejen několika pracovními pozicemi, ale stihla jsem i mateřskou dovolenou. Od roku 2015 pracuji na centrále v Břeclavi jako odborná referentka oddělení pořizování dat, kde zpracovávám veškerou produkci investic. Na této práci si moc vážím kolegiálního a přátelského prostředí, které zde panuje. Také bych ráda poděkovala svým nadřízeným za projevenou důvěru a možnost být součástí této firmy.
Kateřina Svobodová Břeclav
Kateřina Svobodová
Do firmy jsem nastoupil v březnu 2002, vzpomínám si, že mě přijímala osobně paní Poliaková, bylo to v restauraci Pohoda a za 10 minut jsem byl přijat. Tehdy to ještě byla firma ZFP s.r.o. Do firmy jsem nastoupil v době, kdy bylo genderové zastoupení tak 90% dámy a 10% pánové. Tenkrát ještě dámy vybíral i pan Poliak a přiznávám, že pan Poliak měl a má vkus! Takže určitě mě v ZFP baví pracovní kolektiv. 
Zbyněk Lucký Břeclav
Zbyněk Lucký
O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Aneta Lucká Břeclav
Aneta Lucká

Proč pracovat pro ZFP?

Finanční vzdělávání zdarma
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
Moderní prostředí
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí.
 
Nenecháme vás stagnovat
Vaše kariéra u nás může růst různými směry – záleží jen na vás.
Zvýhodněné služby v hotelích
Jídlo, ubytování, wellness a relaxaci v našich hotelích máte se speciální slevou.
Finanční podpora
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
Sick days
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete, a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? I tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.