Starejte se o své finance tak, aby zajistily budoucnost Vám a Vaší rodiny. Ing. Miroslav Brožek, Ph.D. / Lektor a ředitel strukturní regionální kanceláře

Jaké myšlení, takový postoj, jaký postoj, takový život. Já jsem si zvolil ZFP akademii. Petr Janoušek / Lektor a ředitel regionální kanceláře

Hledáte optimální hypotéku pro Vás? Chcete se pojistit? Začít spořit? Dobře děláte. Pomůžeme vám vybrat finanční produkt, který bude odpovídat vašim potřebám a preferencím​

Pomůžeme vám vybrat

Možností je spousta. Naši specialisté s vámi proto důkladně proberou vaši aktuální situaci a doporučí vám vhodné finanční řešení z portfolia našich partnerů.

Na finančním trhu se pohybujeme od roku 1995. Máme dokonalý přehled o jednotlivých produktech a jejich možnostech. Sledujeme moderní finanční trendy a o financích také přednášíme na našich seminářích.

Pojďme tedy na to. Vyberte si oblast, která vás zajímá nejvíc.

 

icon-animated-coumime-2
Myslete zodpovědně a zabezpečte svou rodinu a blízké pro případ nenadálých životních událostí. Nechte si ušít pojištění na míru. Pomůžeme vám vybrat kvalitní pojišťovnu a nastavit pojištění přesně dle vašich potřeb.
icon-animated-coumime-5
Investujte své volné prostředky výhodně a chraňte své peníze proti inflaci. Možností máte spoustu: reality, realitní fondy, fondy kolektivního investování nebo třeba zlato.
icon-animated-coumime-4
Není vám jedno, jaká bude vaše životní úroveň po odchodu do penze? Chcete získat státní příspěvek pro vaše děti? Postaráme se o to. Smlouvu vám zprostředkují naši certifikovaní vázaní investiční zástupci.
icon-animated-coumime-6
Čert nikdy nespí. Zajistěte svůj majetek proti krádežím, požárům či vandalům. Buďte kryti i v případě škody způsobené v běžném životě nebo v zaměstnání. Poskytneme vám dokonalou ochranu movitého i nemovitého majetku.
icon-animated-coumime-1
Nejbezpečnější a nejoblíbenější produkt na trhu. Ideální pro ty z vás, kteří upřednostňují bezpečí a střednědobý spořící horizont s perspektivou výhodného úvěru ze stavebního spoření.
icon-animated-coumime-3
Vyhovuje vám delší doba splatnosti a nižší úroková sazba? A kdo nabízí nejnižší úrok? Naši specialisté vám pomohou nastavit hypotéku přesně dle vašich možností. Přiblížíme vám vaše sny o novém bydlení.
286000
vyškolených účastníků
3800
seminářů celkem
120
zkušených lektorů
23
let zkušeností

Máme silné partnery

A máme jich hned několik desítek. Patří mezi ně renomované pojišťovny, penzijní společnosti, stavební spořitelny, banky i investiční a správcovské společnosti. Rádi vám pomůžeme vybrat možnosti, které pro vás budou nejvhodnější. Ozvěte se.

Chci nezávaznou konzultaci