Můj důvod návštěvy semináře byl informativní. Zaujalo mě to a chodím na další proškolení. Adriana Škvařilová / Černovice
 
Na semináři jsem získal podstatné informace ohledně pojištění auta nebo motorky v zahraničí. Miroslav Bednář / Sádek
To co jsem se dozvěděla na semináři, se ve škole neučí. Všem doporučuji si ho poslechnout. Karolína Thielová / Ostrava

reference

Určitě Vás zajímá, s kým spolupracujeme a co o nás říkají druzí. Níže najdete reference na naše semináře.

 

Reference ze seminářů

Informace z první ruky jsou ty nejlepší. Přečtěte si názory a zkušenosti účastníků našich seminářů. Sbíráme je pravidelně a ponecháváme v nich jak chválu, tak konstruktivní připomínky. Můžete si tedy udělat ucelený obrázek.

Forma a způsob podání Základního semináře se mi líbila. Primárně jsem přišel kvůli sobě a svým financím. Chtěl jsem se v tomto oboru vzdělat a něco nového se dozvědět. Líbí se mi teorie o rozdělení rezerv, zajištění, budoucnosti i majetku. Druhá část semináře je spíše náborová, ale přesto zábavná a vtipná. Oba přednášející mě nadchli ve smyslu dál se vzdělávat. Nějakým způsobem přemýšlím také o kariéře u ZFP. Nadchlo mě prostředí, lidé, kteří sem chodí, ale výborná byla i snídaně.
Tomáš Polák Brno
Tomáš Polák
Základní seminář byl zajímavý. Trošku mi to pomohlo, abych věděla, co s financemi vlastně dělat. Informace, co jsem se dozvěděla na semináři jsem si porovnala s tím, co nám říkali ve škole. Něco jsem si díky semináři doplnila. Tím jsem si informace o financích zkompletovala a dozvěděla se, jak s nimi dál pracovat. Teď doufám, že když budu chodit na další vedlejší proškolení, tak se naučím mnohem víc.
Šárka Slouková Brno
Šárka Slouková
Základní seminář mě rozhodně nadchnul. Dozvěděl jsem se dost užitečných informací, hlavně to, co vám nikdo nikde neřekne. Prakticky takový ten přehled do života, jak naložit s penězi, jak si naspořit, jak mít přehled o svých produktech. Případně nějaké nástrahy nebo co se často stává za chyby. Pak mě zaujala i možnost spolupracovat, přivydělat si a případně získat i nějaké ty provize ze sjednaných smluv. Důležitá byla všeobecně taková ta finanční informovanost. A taky to že o tom můžu říct i dalším lidem a pozvat je na seminář.
Tomáš Vondál Letovice
Tomáš Vondál
Byla jsem spokojená se vším. Základní seminář, je to úžasná věc, doporučila bych ho každému. Zjistila jsem, že po své finanční stránce jsem úplně negramotná. Předělala jsem si všechny smlouvy a chci spolupracovat se společností ZFP. Našla jsem si tu plno přátel. Je tu dobré zázemí, cítím se v této společnosti dobře, mimo to je na hotelu i výborné jídlo. Jsem spokojená na sto procent a nemám vůbec žádnou výtku.
Marie Krmelová Zábřeh na Moravě
Marie Krmelová
Seminář se mi velice líbil, je to velmi dobrá zkušenost. Nejvíc se mi na tom líbí to, že i když studuji dá se říct prestižní gymnázium, tak finanční gramotnost není jaksi součástí výuky – není v osnovách. A Základní seminář je dobrý způsob, jak se o této problematice něco dozvědět. Prostředí bylo velice příjemné. Přednášející byli, řekl bych lidé na svých místech, bylo to srozumitelné a dobře artikulovali. Pochopil by to podle mě i člověk, který se nevyzná v této problematice, což je samozřejmě důvod, proč by na takovou přednášku měli jít. I pro někoho, kdo se o finanční gramotnost zajímá, tam zazní zajímavé informace.
Vladimir Horák Žerotín
Vladimir Horák
Byla jsem pozvána na Základní seminář loni v létě, kdy jsem teda byla taková nerozhodná, nakonec jsem nejela. Na seminář jsem se dostavila letos v lednu, pozval mě Marek Rygel, takže jsem byla dost namotivována, abych se tam jela podívat. Můj důvod návštěvy byl informativní, zajímalo mě to a říkala jsem si, tak sakra musím se podívat, co ten Marek dělá. Můj lektor první a poslední hodiny byl Petr Doležel, což bylo úplně skvělé, je to skvělý pán, hlavně dokáže zaujmout a mě to zaujalo. Mě to hrozně baví a myslím si, že ten Základní seminář je dost důležitý pro všechny lidi, co mají dvě ruce, dvě nohy a pusu. Protože bohužel naše školství tyto informace neposkytuje, což je podle mě největší chyba. Moc se mi líbí na této firmě (filozofie) způsob nějaký win win, že ti lidé jsou spokojení vyhrají a my jsme spokojení vyhrajeme. Ta finanční nezávislost určitě zní úplně skvěle, když si to člověk představí. Co se týče informativní stránky, tak pro každou rodinu jsou to velmi přínosné informace a potom i velmi přínosné benefity, které ZFPA poskytuje.
Adriana Škvařilová Černovice
Adriana Škvařilová
Základní seminář se mi líbil z toho důvodu, že jsem získal hlavně užitečné informace. Některé věci jsem v životě ani nevěděl. Zalíbilo se mi to a moc mi to dalo, proto jsem teď asi na osmém proškolení. Zkouším to a uvidím co mi to dá do budoucna. Na svá pojištění jsem se podíval a vše jsem si zkontroloval. Já jsem si konkrétně změnil životní pojištění, protože jsem měl nízké limity, kdyby se mi třeba něco stalo. A získal jsem podstatné informace ohledně pojištění auta nebo motorky v zahraničí. Základní seminář bych doporučil všem svým známým, každý si myslí, že jsme nějací pojišťováci, ale jsou tvrdohlaví a doufám, že si na to časem sami dojdou.
Miroslav Bednář Sádek
Miroslav Bednář

Své partnery si umíme vybrat

Za více než dvě dekády na trhu jsme nasbírali obrovské množství zkušeností a navázali pevná partnerství s desítkami renomovaných finančních subjektů. Prohlédněte si jejich seznam níže. Rádi vás provedeme světem financí, stačí se ozvat.

Chci se přesvědčit

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytovat prostřednictvím vzdělávacích seminářů aktuální informace ze světa financí. Potřebujete řešit konkrétní oblast? Rádi vám doporučíme konkrétní typ semináře, který vám pomůže proniknout do konkrétní problematiky. Pošlete svůj e-mail, ozveme se vám.