13.01.2020
Sdílet

Investicím do nemovitostí se daří. ZFP Finance I. proto spustila další crowdfundingový projektDatum: 16.11.2020
 

Investovat do nemovitostí se stále vyplácí, ale ne každý má naspořenou dostatečně vysokou částku na jejich zakoupení. Pokud se však klient rozhodne zhodnotit své peníze, nabízí se možnost tzv. *crowdfundingových projektů, které se těší stále větší popularitě.

Společnost ZFP Finance I., s.r.o. ze skupiny ZFP GROUP právě tento typ projektů nabízí a v současnosti spustila již čtvrtý crowdfunding za poslední rok a půl. „Klienti mohou investovat částky již od deseti tisíc korun a horní limit není omezen. Očekávaný výnos v p.a. se přitom pohybuje od čtyř do pěti procent. Šanci má tak každý, kdo chce zvýšit objem svých financí bez jakýchkoliv starostí, které obnáší vlastnictví investiční nemovitosti,“ přiblížil systém investic Ing. Zdeněk Nezval, MBA, jednatel ZFP Finance I, s.r.o.

Lidé se tak mohli zapojit již do participace na úvěrech pro RC Europe, centrálu ZFP GROUP, společnost TESLA ONE i Apartmány Labská ve Špindlerově Mlýně. Cílová částka posledního zmiňovaného projektu byla navíc splněna již během několika hodin po jeho spuštění.

„Jsme rádi, že o tento způsob investic je takový zájem. Společně jsme se finančně podíleli na projektech za 403 milionů korun. Do budoucna samozřejmě chystáme další participace, o kterých budeme všechny předem informovat nejen na našich stránkách www.zfp-finance.cz,“ dodal Ing. Zdeněk Nezval, MBA.


* Crowdfunding je způsob investování, do kterého se může zapojit větší počet lidí s menším obnosem. Cílová suma je tak složená z více částek.

 

Mám zájem o služby

Přihlašte se k našemu newsletteru a získáte nové informace ze světa financí.