22.10.2018
Sdílet

3. ročník Lednicko-valtického hudebního festivalu potvrdil své kvality

Václav Hudeček – housle, Kristína Fialová – viola
Společnost ZFP akademie byla generálním partnerem 4. koncertního večera 3. ročníku Lednicko-valtického hudebního festivalu s názvem Violino Václava Hudečka.

Na tři stovky hostů mělo 5. října v zámecké jízdárně lednického zámku možnost zažít a vyslechnout si mistrovu špičkovou interpretaci barokní hudby za doprovodu Janáčkova komorního orchestru vedeného uměleckým vedoucím Jakubem Černohorským. Jejich vystoupení patřilo bezesporu k vrcholům festivalu. Hostitelem večera se v roli generálního partnera rovněž stala Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, která představila skvělá vína vlastní produkce a připravila pro VIP hosty občerstvení. Jako mimořádný host se koncertu zúčastnila paní Karla Mornstein Zierotin, která je posledním potomkem šlechtického rodu Žerotínů.

Letošní 3. ročník Lednicko-valtického hudebního festivalu se dá nazvat jednoznačně úspěšným. Jeho osm koncertů proběhlo ve dnech 29. září až 13. října. Poblahopřát můžeme především organizátorům festivalu v čele s Jiřím Partykou. Svou citlivou dramaturgií, uměleckým obsazením a volbou hvězd festival potvrdil svou neustále rostoucí kvalitu.

Společnost  ZFP akademie, a.s., se v tomto roce stala partnerem Lednicko-valtického hudebního festivalu již podruhé. Partnerstvím festivalu podpořila významnou lokální kulturní akci, která probíhá v unikátních architektonických skvostech Lednicko-valtického areálu, který figuruje na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Tato akce se postupně stává prestižní nejenom díky prostředí, ale především pro svou zajímavou dramaturgii a špičkové umělecké obsazení. 
 
Podívejte se na video z letošního 3. ročníku LVHF:
 

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytovat prostřednictvím vzdělávacích seminářů aktuální informace ze světa financí. Potřebujete řešit konkrétní oblast? Rádi vám doporučíme konkrétní typ semináře, který vám pomůže proniknout do konkrétní problematiky. Pošlete svůj e-mail, ozveme se vám.