26.03.2018
Sdílet

BENEPINK: sport – zábava – dobročinnost

ZFP akademie se stala hrdým sponzorem Ligy vozíčkářů

Brněnská Xarena Slatina Badminton Club hostila v sobotu 24. března 4. benefiční badmintonový turnaj pod záštitou špičkových badmintonistů, reprezentantů Petra Koukala a Adama Mendreka.

Turnaj uspořádala za přispění ZFP akademie Liga vozíčkářů pro parabadmintonisty a týmy z řad firem a veřejnosti podporující tuto celorepublikovou neziskovou organizaci zajišťující lepší život lidem s handicapem.

Hosty turnaje byli reprezentanti v parabadmintonu, se kterými si poměřili síly zástupci z týmů sponzorů a veřejnosti. Utkali se v kategoriích čtyřhra muži, ženy a mix. Fandit mohl přijít každý, kdo měl dobrou vůli a rád podpořil myšlenku pomoci handicapovaným spoluobčanům.

Společně jsme prožili příjemný den plný příběhů o vůli, nezlomnosti a pozitivnímu přístupu k životu. Výtěžek z akce je určen na podporu neziskové organizace Liga vozíčkářů.

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytovat prostřednictvím vzdělávacích seminářů aktuální informace ze světa financí. Potřebujete řešit konkrétní oblast? Rádi vám doporučíme konkrétní typ semináře, který vám pomůže proniknout do konkrétní problematiky. Pošlete svůj e-mail, ozveme se vám.