11.11.2017
Sdílet

Platit kartou je UP!

Na našich vzdělávacích seminářích můžete platit platební kartou. Společnost ZFP akademie, a.s., zabývající se vzděláváním veřejnosti ve financích, neustále vylepšuje své vzdělávací semináře. Spolu s obsahovou stránkou se věnuje vylepšování seminářů i v oblasti technologií a zvyšování komfortu pro účastníky seminářů. Od soboty 11. 11. 2017 je možné platit na Základních seminářích a vedlejších proškoleních kartou. Vyzkoušejte si ve Velkých Bílovicích, na Naháči a v Hrubé Vodě!

Společnost pořádá vzdělávací semináře ve vlastních vzdělávacích hotelích. Jsou určeny pro všechny spoluobčany, kteří mají zájem se vzdělávat v oblasti financí nebo chtějí optimalizovat své rodinné finance pod heslem: „Pojď a nauč se s námi rozumět svým financím.“ Velkou příležitostí je unikátní Vzdělávací akademie ZFP zejména pro začínající podnikatele, kteří chtějí úspěšně působit v oboru financí a budovat si své podnikání s minimálními vstupními náklady s pomocí ZFP GROUP.

Skupina ZFP GROUP se za 22 let působení na českém a slovenském trhu vyvinula v silnou finanční skupinu, do které patří společnosti ZFP akademie, ZFP akadémia, ZFP Investmensts, ZFP Gold, ZFP Hotely, ZFP Reality a ZFP Makléř. Efektivita investování kapitálu a diverzifikace oborů vytváří do budoucna stabilitu společnosti a obchodní příležitosti pro spolupracovníky ZFP a potenciální investory.

Těšíme se na vás na seminářích.

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytovat prostřednictvím vzdělávacích seminářů aktuální informace ze světa financí. Potřebujete řešit konkrétní oblast? Rádi vám doporučíme konkrétní typ semináře, který vám pomůže proniknout do konkrétní problematiky. Pošlete svůj e-mail, ozveme se vám.