25.03.2019
Sdílet

ZFP GROUP je hrdým generálním partnerem LVHF 2019

Lednicko – valtický hudební festival 2019

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost ZFP GROUP podpoří festival již potřetí. Oproti předchozím ročníkům je ZFP letos generálním partnerem celého 4. ročníku Lednicko – valtického hudebního festivalu, který se uskuteční ve dnech 28. září až 12. října 2019 v unikátních prostorách historických památek Lednicko – valtického areálu, zapsaného do kulturního dědictví UNESCO.
 
Programy letošních koncertů LVHF 2019 připomenou kapelníky a skladatele, kteří byli spjati s rodem Lichtenštejnů, působícím po 700 let na jižní Moravě.
 
V rámci festivalu bude navíc ZFP GROUP generálním partnerem 3. koncertu na zámku v Mikulově. Na tomto koncertu vystoupí špičkoví interpreti mezinárodního věhlasu, jako je např. houslový virtuos Ivan Ženatý a sólistka Národního divadla v Praze, sopranistka Marie Fajtová.
 
Již nyní se můžete těšit na neopakovatelné hudební zážitky v nádherných prostorách mikulovského zámku a na ostatních koncertech pořádaných v celém Lednicko – valtickém areálu.
 
Kompletní informace o programu celého festivalu naleznete a stránkách www.lvhf.cz.
 

Mám zájem o služby

At ut quisquas nis eris doluptatur mintur aut ipsumquia sedioriorit re ne si nobiti ut ellupta teturib usdant ex everissim eatium volenis ditiscia cuptius si od quidit omnimus audi ut excerfe rovit, quo to voluptatur.