14.10.2017
Sdílet

ZFP GROUP se stala hlavním partnerem závěrečného Galavečera 2. Lednicko-valtického hudebního festivalu

V duchu dlouhodobého záměru podporovat významné lokální kulturní akce jsme podpořili hudební festival, jehož věhlas nabývá na významu a odehrává se v nádherných historických kulisách kulturního dědictví UNESCO v Lednicko-valtickém areálu. Jako významní sponzoři jsme se stali hlavními partnery Závěrečného galakoncertu 2. ročníku Lednicko-valtického hudebního festivalu, který se konal 14. října v zámecké jízdárně valtického zámku.


Prostřednictvím této prestižní akce jsme měli možnost prezentovat značku ZFP GROUP a Šlechtitelskou stanici vinařskou Velké Pavlovice před stovkami účastníků koncertu a desítkami významných osobností regionu a VIP hostů. Na mimořádném úspěchu galakoncertu se podíleli instrumentálními sólisté světového věhlasu, Kateřina Javůrková (lesní roh) a Jiří Bárta (violoncello), za doprovodu skvělé Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Vojtěcha Spurného.

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytovat prostřednictvím vzdělávacích seminářů aktuální informace ze světa financí. Potřebujete řešit konkrétní oblast? Rádi vám doporučíme konkrétní typ semináře, který vám pomůže proniknout do konkrétní problematiky. Pošlete svůj e-mail, ozveme se vám.