12.06.2018
Sdílet

ZFP RACE CHALLENGE #2018

Největší firemní sportovní akcí letošního roku v ZFP bude 1. ročník překážkového běhu ZFP RACE CHALLENGE #2018. Proběhne 24. srpna na Slovensku v prostorách areálu Kamenný Mlyn v okolí hotelu Rozália v Lozornu. Závody vycházejí z pojetí závodů Spartan Race. Na 700 účastníků si bude moci vyzkoušet tratě v různých kategoriích od profi až po dětské.  

ZFP Race 2018 je překážkový běh na 5 km, který se poběží po lesních cestách, voňavým lesem, jen tak po louce a také v potoce. Na trase bude připraveno víc jak 15 přírodních nebo umělých překážek, které se vás pokusí na cestě zbrzdit. Výpomoc a podpora na trati je cestou ze strany registrovaných účastníků povolená. V případě, že závodník v kategorii Profi nepřekoná překážku, dostane trest v podobě 10 burpees neboli angličáků. Platným opakováním burpees se bere ve spodní poloze dotyk hrudníku země a v horní poloze výskok s rukama za hlavou.  Jednodušší to budou mít závodníci, kteří se zaregistrují v kategorii Hobby. Absolvují také 5 km, ale pokud si na překážku netroufnou, mohou ji obejít a beztrestně pokračovat dále. Příležitostí pro rodiče, jak zabavit své děti je dětská trasa, která je dlouhá 1600 m a je určena pro 2 kategorie ve věku 12-15 let a 11 let a mladší.
 

Využijte Akci 1+1

Akce je příležitostí, jak se závodů zúčastnit i bez toho, že jste spolupracovníkem ZFP. Máte-li známého nebo kámoše z řad ZFP, který má své interní osobní číslo, můžete se závodů zúčastnit s ním. Neváhejte a kontaktujte ho.

Akce ZFP Race 2018 je celodenní. Pro registrované účastníky bude k dispozici vše, co k takovým závodům patří, včetně občerstvení, šaten, sprch a WC. Na místě bude připraveno občerstvení i pro ostatní hosty, kteří přijedou fandit svým favoritům. Večer čeká na účastníky noční After party s kapelami. Závody pořádá společnost La Verde Events s.r.o. ve spolupráci se ZFP akadémia, a.s.
 

Přijeďte překonat sami sebe a užít si báječný den se ZFP!

Neváhejte s přihláškou!
Startovní listina se rychle plní a počet účastníků je omezen. 
Vyberte si kategorii a registrujte se zde. Součástí registračního formuláře jsou podrobné propozice k závodu.

 

Mám zájem o služby

At ut quisquas nis eris doluptatur mintur aut ipsumquia sedioriorit re ne si nobiti ut ellupta teturib usdant ex everissim eatium volenis ditiscia cuptius si od quidit omnimus audi ut excerfe rovit, quo to voluptatur.