Investice

Jste si jisti, že zhodnocujete všechny svoje zdroje efektivně a bezpečně? Nejlepší způsob, jak dosáhnout zhodnocení zdrojů s minimálním rizikem, je diverzifikace investic, tedy jejich rozložení do více oblastí. Z velkého množství možností vám naši zkušení odborníci pomohou vybrat jejich ideální kombinaci – tak abyste své prostředky uchránili proti inflaci a maximálně je zhodnotili. A co se všechno nabízí?
 

 

Kapitálový trh

Cenné papíry jsou jednou z tradičních možností, jak své volné finanční prostředky zhodnotit. Nástrojů kapitálových trhů existuje dlouhá řada a pestré je i složení subjektů, které se na něm pohybují. 

Chcete-li si udělat ve všech investičních nástrojích jasno, ozvěte se. Pomůžeme vám s volbou vhodného nástroje pro zhodnocení vašich peněz na kapitálovém trhu.
 

 

Realitní fondy

Nemovitosti patří mezi nejstabilnější komodity, do kterých se vyplatí investovat. Běžný smrtelník si však nákup několika celých nemovitostí nemůže dovolit. Realitní fondy ale investice do velkých realitních projektů umožňují. 

Pokud vás tedy zajímá dlouhodobá výkonnost bez významných výkyvů a jste schopni investovat finanční prostředky na delší čas, realitní fondy mohou být tím pravým investičním řešením pro vás.

Mezi výhody realitních fondů patří například to, že vám umožní profitovat z nemovitostí bez toho, abyste museli trávit čas a peníze jejich nákupem, správou, pronájmem či prodejem. Navíc lze jejich prostřednictvím nakoupit více realitních projektů a rozložit finanční riziko.

O toto všechno se za vás postará například společnost ZFP Investments. Odborně vám doporučí vhodné realitní projekty v různých regionech a veškeré investice vám spolehlivě zprostředkuje. 
 

 

Zlato

Podobně jako nemovitosti i zlato je velmi efektivním nástrojem pro ochranu vašich finačních investic před inflací. Už od starověku patří k nejžádanějším kovům na naší planetě – nelze ho uměle vytvořit a disponuje unikátními fyzikálními vlastnostmi.
  
Kromě symbolu jisté společenské prestiže představuje zlato prostředek pro vaše spolehlivé finanční zabezpečení. Stabilně odolává výkyvům na finančních trzích a je celosvětově obchodovatelné.

Zorientovat se na trhu se zlatem vám pomůže společnost ZFP Gold, která se specializuje na dlouhodobé investice do zlata. Je důležité vědět, že zlato je dostupné i drobným investorům. Pokud s tímto typem investic teprve začínáte, určitě vám pomůže speciální Zlatý finanční program.
  

Pomůžeme vám vybrat

Seznámíme vás s pravidly úspěšného investora a pojmy, které musíte znát. Posoudíme vaši finanční situaci, možnosti a plány a doporučíme vám vhodné rozložení investic, které zhodnotí vaše volné finanční prostředky a poskytne vám tolik důležitou rezervu.

 

Mohlo by vás zajímat

icon-animated-coumime-4
Není vám jedno, jaká bude vaše životní úroveň po odchodu do penze? Chcete získat státní příspěvek pro vaše děti? Postaráme se o to. Smlouvu vám zprostředkují naši certifikovaní vázaní investiční zástupci.
icon-animated-coumime-1
Nejbezpečnější a nejoblíbenější produkt na trhu. Ideální pro ty z vás, kteří upřednostňují bezpečí a střednědobý spořící horizont s perspektivou výhodného úvěru ze stavebního spoření.
icon-animated-coumime-3
Vyhovuje vám delší doba splatnosti a nižší úroková sazba? A kdo nabízí nejnižší úrok? Naši specialisté vám pomohou nastavit hypotéku přesně dle vašich možností. Přiblížíme vám vaše sny o novém bydlení.