Životní pojištění

Rizika čekají na každého z nás. A my to víme. Proto vám rádi pomůžeme vybrat pojistku, která zohlední vaši životní situaci, preference a možnosti. Zajistíme, abyste měli sjednanou potřebnou pojistnou ochranu, ale aby vás to nestálo zbytečně moc
 


Ať už jste živitel rodiny, čerpáte hypotéku nebo se v nejbližší době chystáte začít čerpat úvěr, nezapomeňte myslet na zadní vrátka. Z portfolia našich partnerů vybereme to správné „životko” pro vás.

Co je životní pojištění

Životní pojištění ochrání vás i vaše blízké před finančním dopadem nepříznivých životních událostí. Finančně vás zajistí v případě zhoršení zdravotního stavu ať už z důvodu úrazu, nebo nemoci, ale také zabezpečí vaši rodinu v případě vašeho úmrtí. Doporučujeme uzavřít životní pojištění co nejdříve. S věkem rostou i zdravotní rizika, což pojišťovny ve svých kalkulacích zohledňují.

Při uzavírání životního pojištění máte na výběr ze dvou základních druhů. Můžete volit mezi rizikovým životním pojištěním a rezervotvorným životním pojištěním

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění je určeno ke krytí rizik spjatých se smrtí klienta. Toto pojištění není spjato s žádnou formou spoření. Pozůstalí tak budou schopni dostát finančním závazkům, které po sobě klient zanechá. Pojistka může krýt i jiná rizika, jako je například úraz, trvalá invalidita apod.

 

Pojistěte se

Myslete zodpovědně a pojistěte se. Kvalitní životní pojištění vám umožní zachovat si životní standard i v nepříznivých situacích. Nedovolte, aby vaši blízcí zůstali v případě nešťastné události „ve štychu”.

 

 

Mohlo by vás zajímat

icon-animated-coumime-5
Investujte své volné prostředky výhodně a chraňte své peníze proti inflaci. Možností máte spoustu: reality, realitní fondy, fondy kolektivního investování nebo třeba zlato.
icon-animated-coumime-4
Není vám jedno, jaká bude vaše životní úroveň po odchodu do penze? Chcete získat státní příspěvek pro vaše děti? Postaráme se o to. Smlouvu vám zprostředkují naši certifikovaní vázaní investiční zástupci.
icon-animated-coumime-1
Nejbezpečnější a nejoblíbenější produkt na trhu. Ideální pro ty z vás, kteří upřednostňují bezpečí a střednědobý spořící horizont s perspektivou výhodného úvěru ze stavebního spoření.