Neživotní pojištění

Co nestihne zařídit šťastná náhoda nebo strážný anděl, zůstane na vás. Kryjte se před riziky plynoucími z nepředvídatelných událostí a zabezpečte včas svůj majetek i sebe. Doma, v práci, na cestách.
 

Spolupracujeme s mnoha renomovanými pojišťovnami s bohatou tradicí a širokou nabídkou pojistných programů. Zprostředkujeme vám pojištění přesně na míru
 
   

Co je neživotní pojištění

Do této skupiny patří všechny druhy pojištění, které nespadají do kategorie životního pojištění. Pomocí neživotního pojištění můžete pojistit svůj majetek, tedy dům, auto či domácnost, sjednat si však můžete také pojištění odpovědnosti za škodu či úrazové pojištění.

 

Pojištění majetku

Do této skupiny patří například pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, ale také třeba havarijní pojištění nebo pojištění finančních ztrát. V případě, že o svůj majetek přijdete vlivem neočekávaných událostí (krádež, vandalismus, katastrofa, výbuch apod.), sníží toto pojištění výdaje na pořízení nového majetku.

 

Pojištění osob

Kromě úrazového pojištění si můžete sjednat například také pojištění příjmů v době pracovní neschopnosti nebo cestovní pojištění. To kryje případná rizika spjatá s úrazem či onemocněním, ztrátou zavazadel a další nepředpokládané události, které vás mohou překvapit na cestách.

 

Pojištění odpovědnosti za škodu

Tento typ pojištění kryje rizika spjatá se škodou, kterou způsobil pojištěný. Může se třeba jednat o úraz či nemoc někoho jiného, zničení nějaké věci, ale také se toto pojištění vztahuje na škody, za které pojištěný odpovídá podle zákona. Do skupiny pojištění odpovědnosti patří i povinné ručení.

Mezi další typy neživotního pojištění patří například pojištění právní ochrany. Je vhodné pro klienty, kteří hájí své zájmy v soudním řízení. V takovém případě pojistka kryje soudní poplatky, náklady na znalecké posudky, odměny advokátů, případně další soudní náklady v případě neúspěšného soudního sporu.
 

 

Buďte bez starostí

Nemůžete být všude a myslet na všechno. Stačí mít to správné pojištění. Rádi vám o tom řekneme víc. Ozvěte se, naši zkušení odborníci s vámi proberou vaši aktuální situaci a pomohou vám pojištění vybrat a nastavit.

 

Mohlo by vás zajímat

icon-animated-coumime-2
Myslete zodpovědně a zabezpečte svou rodinu a blízké pro případ nenadálých životních událostí. Nechte si ušít pojištění na míru. Pomůžeme vám vybrat kvalitní pojišťovnu a nastavit pojištění přesně dle vašich potřeb.
icon-animated-coumime-1
Nejbezpečnější a nejoblíbenější produkt na trhu. Ideální pro ty z vás, kteří upřednostňují bezpečí a střednědobý spořící horizont s perspektivou výhodného úvěru ze stavebního spoření.
icon-animated-coumime-3
Vyhovuje vám delší doba splatnosti a nižší úroková sazba? A kdo nabízí nejnižší úrok? Naši specialisté vám pomohou nastavit hypotéku přesně dle vašich možností. Přiblížíme vám vaše sny o novém bydlení.